Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଜଣେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ୪-୪ଟା ଟିଭି , କାଉଣ୍ଟର କ୍ଲର୍କର ବୁଡିଗଲା ହୋସ୍ : କାହିଁକି ଡକାହେଲା ପୋଲିସ

13/01/2020 at 3:50 PM

ଆପଣମାନେ କେତେବେଳେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଏକ ଭଲ ବ୍ରାଣ୍ଡର LED ଟିଭି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ୧୦ ଭାଗରୁ ଭାଗେ ଦାମ୍‌ରେ ମିଳିବ,  ତେବେ ଆପଣ କରିବେ କଣ? ୩୨ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାମ୍‌ LEDଉପରେ ୨୪୫୦ ଟଙ୍କାର ଷ୍ଟିକର । ବଡବଚତ୍‌ ଖୁସିରେ ଗ୍ରାହକ । ତାପରେ ଯାହାହେଲା ତାହାହିଁ ଚମକ୍‌ଦାର ଖବର। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଫ୍ରାନ୍ସର ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ।

ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ୩୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦାମ୍‌ର LED ଟିଭି ୨୪୫୦ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ବୋଲି ଭୁଲରେ ଏକ ବୋର୍ଡରେ ଷ୍ଟିକର ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋଟି ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର ଠିକଣା ଖୋଜି ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ ଟିଭି କିଣିବାକୁ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଅଧିକ ଭାବେ ବଢିଯାଇଥିଲା ।

ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ ପହଞ୍ଚି ଲୋକମାନେ ନିଜ ସପିଙ୍ଗ ବାସ୍କେଟରେ ୪-୪ଟା ଲେଖାଏଁ LED ଟିଭି ଲୋଡ କରି କାଉଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ । ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗୋଟିଏ LED ଟିଭିର ଦାମ୍‌ ୩୨ହଜାର ଟଙ୍କା ବୋଲି କହିଥିଲେ , ଏହାପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ କମ୍‌ ଦାମ୍‌ରେ ଟିଭି ନେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଶସ୍ତା ଟିଭି କିଣିବାକୁ ଦୋକାନ ବା ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ଏତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖି ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ମଲ୍‌ରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ମାଲିକ ବୁଝାଉଥିଲେ ଯେ, ଏହା ଭୁଲରେ ହୋଇଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ବୁଝିବାକୁ ନାରାଜ । ସେମାନେ ଶସ୍ତା ଦାମ୍‌ରେ LED ଟିଭି କିଣିବାକୁ ଦାବି ଦୋହରାଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୨ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦୋକାନ ଖାଲି କରିବାକୁ କହିବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୋକାନରୁ ଲୋକମାନେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts