Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଜଣେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ୪-୪ଟା ଟିଭି , କାଉଣ୍ଟର କ୍ଲର୍କର ବୁଡିଗଲା ହୋସ୍ : କାହିଁକି ଡକାହେଲା ପୋଲିସ

13/01/2020 at 3:50 PM

ଆପଣମାନେ କେତେବେଳେ ଭାବିଛନ୍ତି କି ଏକ ଭଲ ବ୍ରାଣ୍ଡର LED ଟିଭି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ୧୦ ଭାଗରୁ ଭାଗେ ଦାମ୍‌ରେ ମିଳିବ,  ତେବେ ଆପଣ କରିବେ କଣ? ୩୨ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାମ୍‌ LEDଉପରେ ୨୪୫୦ ଟଙ୍କାର ଷ୍ଟିକର । ବଡବଚତ୍‌ ଖୁସିରେ ଗ୍ରାହକ । ତାପରେ ଯାହାହେଲା ତାହାହିଁ ଚମକ୍‌ଦାର ଖବର। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଫ୍ରାନ୍ସର ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ।

ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ୩୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦାମ୍‌ର LED ଟିଭି ୨୪୫୦ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ବୋଲି ଭୁଲରେ ଏକ ବୋର୍ଡରେ ଷ୍ଟିକର ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋଟି ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର ଠିକଣା ଖୋଜି ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ ଟିଭି କିଣିବାକୁ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଅଧିକ ଭାବେ ବଢିଯାଇଥିଲା ।

ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ ପହଞ୍ଚି ଲୋକମାନେ ନିଜ ସପିଙ୍ଗ ବାସ୍କେଟରେ ୪-୪ଟା ଲେଖାଏଁ LED ଟିଭି ଲୋଡ କରି କାଉଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ । ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗୋଟିଏ LED ଟିଭିର ଦାମ୍‌ ୩୨ହଜାର ଟଙ୍କା ବୋଲି କହିଥିଲେ , ଏହାପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ କମ୍‌ ଦାମ୍‌ରେ ଟିଭି ନେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଶସ୍ତା ଟିଭି କିଣିବାକୁ ଦୋକାନ ବା ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ରେ ଏତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖି ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍‌ର ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ମଲ୍‌ରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ମାଲିକ ବୁଝାଉଥିଲେ ଯେ, ଏହା ଭୁଲରେ ହୋଇଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ବୁଝିବାକୁ ନାରାଜ । ସେମାନେ ଶସ୍ତା ଦାମ୍‌ରେ LED ଟିଭି କିଣିବାକୁ ଦାବି ଦୋହରାଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୨ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦୋକାନ ଖାଲି କରିବାକୁ କହିବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୋକାନରୁ ଲୋକମାନେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts