Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ମୋବାଇଲ୍ ଚୋରକୁ ଧରି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଖୁଲାସା: ଘରେ ଚାଲିଥିଲା ମୃତ୍ୟୁର ଖେଳ, ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଲାଇଭ ଦେଖୁଥିଲା ବିକାଶର ପତ୍ନୀ

7/07/2020 at 4:25 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୭।୦୭: କାନପୁରରେ ଆଠ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ନୂତନ ଖୁଲାସା ହେବାରୋ ଲାଗିଛି। ଏବେ ପୋଲିସ୍‌ର ତଦନ୍ତରେ ଆଉ ଏକ ନୂତନ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ, ବିକାଶ ଦୁବେ ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସବୁ କିଛି ଜଣାଇ ଦେଇଥିଲା। ଆଉ କହିଥିଲା ଯେ, ଘଟଣା ଦିନ ରାତିରେ ଗାଁରେ କଣ କଣ ଘଟୁଛି ମୋବାଇଲରେ ଦେଖୁଥାଅ ବୋଲି ପତ୍ନୀକୁ କହିଥିଲା।

ଯାଞ୍ଚରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ, ବିକରୁ ଗାଁରେ ସ୍ଥିତ  ବିକାଶ ଦୁବେ କୋଠାରେ ପ୍ରାୟ ୮ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଥିଲା। ଏହି ସବୁ କ୍ୟାମେରାର ଆକ୍ସେସ୍‌ ବିକାଶ ଦୁବେ ଓ ତାର ପତ୍ନୀ ମୋବାଇଲରେ ଥିଲା। ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ବିକାଶ ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ରାତିରେ ଗାଁରେ କଣ କଣ ଘଟୁଛି ତାହା ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ କହିଥିଲା।  ବିକାଶକୁ ବିପଦ ଥିଲା ଯେ, ତାରି ଘରେ ଚଢାଉ କରିବାକୁ ଆସୁଥିବା ପୋଲିସ୍ ଏନକାଉଣ୍ଟର ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ ନିଜ ଉପରେ ଯଦି ବିପଦ ଆସେ ତେବେ ସେ ଏହାର ସୂଚନା ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ, କିଛି ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଇ ପାରିବ। ଯଦି ଏହା ପରେ ବି ଅଧିକ ବିପଦ ଦେଖାଦିଏ ତେବେ ସେ ନିଜେ ଫେରାର ମାରିବ ବୋଲି ଯୋଜନା ହୋଇଥିଲା।

ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟ, ପତ୍ନୀ ରିଚାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ସିସିଟିଭି ଆକ୍ସେସ୍ ବ୍ୟତୀତ ରେକର୍ଡିଂ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଥିଲା। ଏହାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଯେ, ଘଟଣା ଦିନ ରିଚା ସିସିଟିଭି ଜରିଆରେ ସବୁ କିଛି ଦେଖିଥାଇ ପାରନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯେ, ଘଟଣାର ଦୃଶ୍ୟ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ରେକର୍ଡିଂ ହୋଇଥାଇପାରେ। ପୋଲିସ୍‌ ପାଇଁ ଦୁଦେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଟର୍ଣ୍ଣିଂ ପଏଣ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ପୋଲିସ୍ ମାମଲାକୁ ସବୁ ଦିଗକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଟିକିନିଖି ତଦନ୍ତରେ ଜୁଟିଛି, ଯଦ୍ଵାରା ଅଧିକ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ।

ଦ୍ଵିତୀୟତଃ ପୋଲିସ୍‌ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ, ତାରି ବିଭାଗର କିଛି ଲୋକ ଦୁବେକୁ ସବୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସଂପ୍ରତି ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆଇଜିଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ସେହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସିଓ, ଏସଏସପିଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିଓ୍ଵାରୀ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁ ନାହିଁ। କାନପୁରରେ ବିଲୋରର ସହିଦ ସିଓ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କ ମୋବାଇଲରୁ ମିଳିଥିବା ରେକର୍ଡିଂରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ସେ ଚୋବେପୁର  ଥାନାର ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିଓ୍ଵାରୀ ବିରୋଧରେ ଏସଏସପି ଅନନ୍ତ ଦେବଙ୍କ ଠାରେ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏସଏସପି ଅନନ୍ତ ଦେବ ବିନୟ ଉପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇନଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବିକରୁ ଗାଁ ଘଟଣା ପେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିଓ୍ଵାରୀକୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts