Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କିଡ୍‌ନାପ୍ ! ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ହତ୍ୟା ଧମକର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍
  • ||
  • ସୋନପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଶିକ୍ଷକ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : କରଞ୍ଜିଆ ବନଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଫେଲ୍ ମାରିଛି ବନ ବିଭାଗର ନିଆଁ ଲିଭା ଅଭିଯାନ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି କରୋନାର ବ୍ରାଜିଲ ଭାରିଏଣ୍ଟ, ରହିଛି ପୁନଃ ସଂକ୍ରମଣ କ୍ଷମତା
  • ||

‘ମୁଁ ପୋଲିସ ହେବି, ମୋ ବାପାଙ୍କ ହତ୍ୟାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବି’ – ସର୍କଲ ଅଫିସର ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କ ଝିଅର କୋହଭରା ଶପଥ

6/07/2020 at 3:52 PM

କାନପୁର ୦୬/୦୭ : କାନପୁର ସୁଟଆଉଟରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ସିଓ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ବୈଷ୍ଣବୀ ସୋମବାର ଦିନ ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ବୈଷ୍ଣବୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୋଲିସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବେ ଏବଂ ନିଜଙ୍କ ହତ୍ୟାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବେ | ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଏକ ବଡ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଥିଲା ବୋଲି ବୈଷ୍ଣବୀ କହିଛନ୍ତି | ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଯାହା ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି ତାହା ଅଲଗା କିଛି ଇସାରା କରୁଛି | ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସିବିଆଇ କରିବା ଉଚିତ ଯେପରିକି ହତ୍ୟା ମାମଲାର ପର୍ଦାଫାଶ ହେବ ବୋଲି ବୈଷ୍ଣବୀ କହିଛନ୍ତି |

ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶହୀଦ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଚୋବେପୁରର ନିଲମ୍ବିତ ଏସଏଚଓ ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ହଟାଇବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ସୁପାରିଶ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତା ଉପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇନଥିଲା | ଶହୀଦ ସିଓ ନିଜ ରିପୋର୍ଟରେ ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କ ଦୁର୍ନୀତି ସମ୍ପର୍କରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା | ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୪ ତାରିଖରେ ଏସଏସପିଙ୍କୁ ଲେଖିଥିବା ପତ୍ରରେ ଶହୀଦ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ବିକାଶ ଦୁବେ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଚୋବେପୁର ଥାନା ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନ ହେବାରୁ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଏସଏସପି ପତ୍ର ଲେଖି ଜଣାଇଥିଲେ | ପତ୍ରରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଥାନା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ ବିକାଶ ଦୁବେ ପାଇଁ ସହାନୁଭୂତି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାନିଷ୍ଠା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା କରୁଛି | ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିନୟ ତିୱାରୀ ବିକାଶ ଦୁବେ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ସେ ପତ୍ରରେ ଆହୁରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଥାନା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନ କରନ୍ତି ତାହେଲେ ଆଗକୁ ଗମ୍ଭୀର ଘଟଣା ଘଟିପାରେ |

ସୁଟଆଉଟରେ ଏସଏଚଓ ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି | ଏହାସହ ଚୋବେପୁରର ଦୁଇ କନେଷ୍ଟବଳ ଓ ଆଉ ଜଣେ ସିପାହୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି | ଏମାନେ ଅପରାଧୀ ବିକାଶ ଦୁବେ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | 

   Related Posts