Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଭାରତୀୟ ସେନାର ଆକ୍ରମଣ ଦେଖି ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀରରେ କୋକୁଆ ଭୟ, ଆକାଶରୁ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା ହେଉଥିବା ନେଇ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଉଲ୍ଲେଖ କଲେ ପିଓକେ ବାସୀ

21/10/2019 at 7:42 PM

 ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୧|୧୦: ଭାରତୀୟ ସେନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦେଖି ପିଓକେର ଲୋକ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପାକିସ୍ତାନର କୁକର୍ମ ପାଇଁ ଯେମିତି ପିଓକେର ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି ନହେଉ ଏନେଇ ପିଓକେର ବାସିନ୍ଦା ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପିଓକେର ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିଲେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଭାରତୀୟ ସେନା ସବୁ ଧ୍ବଂସ କରି ଦେବେ। ହେଲେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଜନସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ଥିବା ଅଞ୍ଚଳକୁ ନିଶାନା କରି ନ ଥିଲେ। ଏଥିସହ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡ୍‌ ଉପରେ ନିଆଁ ଭଳି ଗୁଳିବର୍ଷଣ କରିଥିଲେ। ପିଓକେର କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଭାରତୀୟ ସେନା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳିବର୍ଷଣ କରିବା ସମୟ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ।

ପିଓକେର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ରାତି ସମୟରେ ବହୁ ଜୋରରେ ଗୁଳିର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଉଥି।  ପିଓକେରେ ଥିବା ବହୁ ଆତଙ୍କୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡଗୁଡିକୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ଧ୍ବଂସ କରି​‌ ଦେଇଥିଲେ। ପିଓକେର ଡିଜାଷ୍ଟର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ଅଧିକାରୀ ଅଖତ୍‌ର ଅୟୁବଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ଆକ୍ରମଣରେ ନୀଲମ ଘାଟିର ଜୁରା ସେକ୍ଟର ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଆତଙ୍କୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡ୍‌ ଗୁଡିକ ନଷ୍ଟଭ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଜୁରା ସେକ୍ଟର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ରାଜା ଅଓ୍ବାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଭାରତୀୟ ସେନା ପୂରା ଜୁରା ସେକ୍ଟରକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଦେବେ। ହେଲେ ସେମିତି କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁ ପାକ୍‌ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏପରିକି କିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଦୌଡ଼ି ପଳାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସେ ଦେଖିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts