Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||

ଭାରତୀୟ ସେନାର ଆକ୍ରମଣ ଦେଖି ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀରରେ କୋକୁଆ ଭୟ, ଆକାଶରୁ ଅଗ୍ନି ବର୍ଷା ହେଉଥିବା ନେଇ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଉଲ୍ଲେଖ କଲେ ପିଓକେ ବାସୀ

21/10/2019 at 7:42 PM

 ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୧|୧୦: ଭାରତୀୟ ସେନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦେଖି ପିଓକେର ଲୋକ ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପାକିସ୍ତାନର କୁକର୍ମ ପାଇଁ ଯେମିତି ପିଓକେର ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି ନହେଉ ଏନେଇ ପିଓକେର ବାସିନ୍ଦା ବହୁତ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପିଓକେର ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିଲେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଭାରତୀୟ ସେନା ସବୁ ଧ୍ବଂସ କରି ଦେବେ। ହେଲେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଜନସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ଥିବା ଅଞ୍ଚଳକୁ ନିଶାନା କରି ନ ଥିଲେ। ଏଥିସହ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡ୍‌ ଉପରେ ନିଆଁ ଭଳି ଗୁଳିବର୍ଷଣ କରିଥିଲେ। ପିଓକେର କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଭାରତୀୟ ସେନା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳିବର୍ଷଣ କରିବା ସମୟ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ।

ପିଓକେର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ରାତି ସମୟରେ ବହୁ ଜୋରରେ ଗୁଳିର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଉଥି।  ପିଓକେରେ ଥିବା ବହୁ ଆତଙ୍କୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡଗୁଡିକୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ଧ୍ବଂସ କରି​‌ ଦେଇଥିଲେ। ପିଓକେର ଡିଜାଷ୍ଟର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ଅଧିକାରୀ ଅଖତ୍‌ର ଅୟୁବଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ଆକ୍ରମଣରେ ନୀଲମ ଘାଟିର ଜୁରା ସେକ୍ଟର ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଆତଙ୍କୀ ଲଞ୍ଚ ପ୍ୟାଡ୍‌ ଗୁଡିକ ନଷ୍ଟଭ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଜୁରା ସେକ୍ଟର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ରାଜା ଅଓ୍ବାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଭାରତୀୟ ସେନା ପୂରା ଜୁରା ସେକ୍ଟରକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଦେବେ। ହେଲେ ସେମିତି କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ଥିବା କଥା ସେ କହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁ ପାକ୍‌ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏପରିକି କିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଦୌଡ଼ି ପଳାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସେ ଦେଖିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts