Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ: ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ଏମିତି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ

12/11/2021 at 5:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୧୧ : ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟଶା ଉମରଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ନିଜ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଓ ଗ୍ଲାମର ଫଟୋ ଆୟଶା ନିଜେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଶୋଏବ ଓ ଆୟଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ଦେଖିଚାହିଁ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଶୋଏବ ଓ ଆୟଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏକ ଲୋକାଲ ମ୍ୟାଗେଜିନର ଯାହା ଗତ ମାସର। ଆଇସିସି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିଜୟ ପରେ ଆୟଶା କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ସେମି ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଆୟଶା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ସ୍ୱିମିଙ୍ଗ ପୁଲର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଶୋଏବ ମଲିକ ଓ ଆୟଶା ଉମରଙ୍କ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଏହାକୁ ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ିଛନ୍ତି। ଲୋକେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି, ପାକିସ୍ତାନର ‘ଫେବ୍ରେଟ ଭାବୀ’ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ଏତେ ସିଜଲିଙ୍ଗ ଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋସୁଟ ପାଇଁ ଅନୁମତି କେମିତି ଦେଲେ।

ଆୟଶା ଉମର କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋସୁଟ ଆଫେୟାର ଇସାରା କରେନାହିଁ। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଛନ୍ତି, ବାହାଘର ଇରାଦା ଅଛି କି ? ଆୟଶା କହିଛନ୍ତି ଶୋଏବ ବିବାହିତ ଏବଂ ନିଜ ପତ୍ନୀ ସହ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଶୋଏବ ଓ ସାନିୟାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି। ଶୋଏବ ତାଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଓ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଶୁଭଚିନ୍ତକ।

ଶୋଏବ ମଲିକ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୧ ରେ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ‘ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍’ ଜିତିବା ପରେ ଆୟେଶା ଉମର ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଶୋଏବ ମଲିକ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ।

   Related Posts