Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଚାଲିଥିଲା ଲାଇଭ ଶୋ’: ଶୋୟବଙ୍କୁ ଆଙ୍କର କହିଲେ ଆପଣ ଏଠୁ ଚାଲିଯାଆନ୍ତୁ, ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହେଲା ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଅଖତର

27/10/2021 at 12:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୦: ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦିନଠାରୁ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସୁଛି । ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର କ୍ରମାଗତ ଟିଭିରେ ରହୁଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭିରେ କିଛି ଏମିତି ଘଟିଛି ଯେ ସେ ଲାଇଭରେ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ବି ପଛାଇ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଶୋଏବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି ତାହା ସହନଶୀଳ ନୁହେଁ । ବାସ୍ତବରେ ଶୋଏବ ଅଖତର ପାକିସ୍ତାନର ପିଟିଭିରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ବିତର୍କରେ ଶୋଏବ ଅଖତର, ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସ, ସାନା ମିର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଙ୍କର୍ ଡଃ. ନୌମାନ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଡକ୍ଟର ନୌମାନ ଏପରି କିଛି କହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଶୋଏବ ଅଖତର ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ପିଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଶୋଏବ ଅଖତର ଏହି ବିତର୍କରେ ଶାହିନ୍ ଶାହା ଆଫ୍ରିଦି, ହରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ପଏଣ୍ଟ ରଖିଥିଲେ । ନୌମାନ ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଟିକେ ଅଭଦ୍ର କଥା କହୁଛ, ମୁଁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ ଯେ ତୁମେ ସ୍ମାର୍ଟ ହୋଇଯାଉଛ, ତେଣୁ ତୁମେ ଯାଇ ପାରିବ ।

ଏହା ପରେ ଶୋଏବ ଅଖତର କହିଥିଲେ ଯେ ଏଠାରେ ଏହି ଜିନିଷ ଏଣ୍ଡ କର । ମୁଁ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ କିଛି କହି ନ ଥିଲି, ମୁଁ ଏହି ବିଷୟରେ କହୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଶୋଏବ ଅଖତର ଅଟକି ନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଲାଇଭ ଟିଭିରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ । ଶୋଏବ ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ PTV ରେ ଯୋଗଦେଉଛି, ନ୍ୟାସନାଲ ଟିଭିରେ ମୋତେ ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଏଠାରେ ରହିବି ।

ଏହା ପରେ ଶୋଏବ ଅଖତର ଲାଇଭ ସୋ’କୁ ଛାଡିଥିଲେ । ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ ପରେ ଶୋଏବ ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଡକ୍ଟର ନୌମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ କହିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାହା କରିନଥିଲେ । ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମୋତେ ଏହିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା |

   Related Posts