Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ କମ୍ପିଲେ ସୋଏବ ଅଖତର : “କହିଲେ ଭୁଲ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ଚାଲିଛି”

23/02/2019 at 12:45 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୨ : ବିଶ୍ୱକପ କ୍ରିକେଟରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ରାୱଲପିଣ୍ଡି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସୋଏବ ଅଖତର ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବୟାନ ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ତଥାପି ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବଦନାମ କରୁଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ସୋଏବ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିସିସିଆଇ ଚାହୁଁଚି ଯେ, ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ | କିନ୍ତୁ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ବୋର୍ଡ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନିଜ କଥା କହିପାରିନାହାନ୍ତି |

ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଟିମ ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ପରେ  ବା ଛାଡିଦେଇପାରେ ତାହା ଭାରତ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛି ।  ଯେହେତୁ ଭାରତ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି ତାଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ପୁରା ଅଧିକାର ଅଛି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିବନାହିଁ | ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱକପ କ୍ରିକେଟ ଖେଳା ନ ଯିବା ନେଇ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଏନେଇ ଅଖତର ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ଟ୍ୱିଟର ପୋଷ୍ଟରେ ଅଖତର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁଁ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ନେଇ କୌଣସି ବୟାନ ଦେଇନାହିଁ | ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରସ୍ପର ସହ ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ |”

I completely deny the false news by Indian media about my statement on Indian cricket team / World Cup 2019. I did not make any statement at all and Indian media is making it up. I condemn the loss of lives. Both countries should come to the table to resolve the issues.— Shoaib Akhtar (@shoaib100mph) February 21, 2019

   Related Posts