Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ସାମ୍ନାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଅଖାଡା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ନିଧନ, ଫାଶିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଶରୀର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ଶିଶୁକନ୍ୟା ଓ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଭାର୍ଗବୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଯାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିର ମାରାଥନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନେତା
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ, ପାହାଡିଆ ରାସ୍ତାରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୋହିଲେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପଚରାଗଲା ୧୦୦ ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନିମାପଡା : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନକୁ ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ନେଇ ବିଏସଏଫର ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ
  • ||

ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ କମ୍ପିଲେ ସୋଏବ ଅଖତର : “କହିଲେ ଭୁଲ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ଚାଲିଛି”

23/02/2019 at 12:45 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୨ : ବିଶ୍ୱକପ କ୍ରିକେଟରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚକୁ ନେଇ ରାୱଲପିଣ୍ଡି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସୋଏବ ଅଖତର ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବୟାନ ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ତଥାପି ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବଦନାମ କରୁଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ସୋଏବ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିସିସିଆଇ ଚାହୁଁଚି ଯେ, ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ | କିନ୍ତୁ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ବୋର୍ଡ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନିଜ କଥା କହିପାରିନାହାନ୍ତି |

ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଟିମ ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକିସ୍ତାନ ସହ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ପରେ  ବା ଛାଡିଦେଇପାରେ ତାହା ଭାରତ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛି ।  ଯେହେତୁ ଭାରତ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି ତାଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ପୁରା ଅଧିକାର ଅଛି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତ ସହ ଯୁକ୍ତି କରିବନାହିଁ | ଅଖତର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱକପ କ୍ରିକେଟ ଖେଳା ନ ଯିବା ନେଇ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଏନେଇ ଅଖତର ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ଟ୍ୱିଟର ପୋଷ୍ଟରେ ଅଖତର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁଁ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ନେଇ କୌଣସି ବୟାନ ଦେଇନାହିଁ | ଭାରତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ମୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରସ୍ପର ସହ ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ |”

I completely deny the false news by Indian media about my statement on Indian cricket team / World Cup 2019. I did not make any statement at all and Indian media is making it up. I condemn the loss of lives. Both countries should come to the table to resolve the issues.— Shoaib Akhtar (@shoaib100mph) February 21, 2019

   Related Posts