Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରକୁ ଶିବସେନା କର୍ମୀଙ୍କ ଚପଲ ମାଡ: ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ, ‘ବୋଧହୁଏ ମୁମ୍ବାଇ ରକ୍ତମୁଖା ହୋଇଯାଇଛି’

5/09/2020 at 1:03 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୫/୦୯ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ ବିରୋଧରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଥିବା କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ନିଜର ଦୃଢ ସ୍ୱର ପାଇଁ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ | ସେ ଦେଶ ଓ ବଲିଉଡ ସିନେମା ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ରାୟ ରଖିଥାନ୍ତି | ନିଜର ଏକ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ସାଜିଛନ୍ତି | ନିଜର ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ ପିଓକେ ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଶୁକ୍ରବାର ସିନା ଶିବସେନା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ | ପ୍ରଦର୍ଶନରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରକୁ ଚପଲ ମାରିଥିଲେ | ଏହି ମାମଲାରେ କଙ୍ଗନା ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ଲରିଛନ୍ତି |

କଙ୍ଗନା ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାଧୁମାନଙ୍କ ହତ୍ୟା ପରେ ପ୍ରଶାସନକୁ ନେଇ ମୋ ରାୟ ଯୋଗୁଁ ମୋ ପୋଷ୍ଟରରେ ଚପଲ ମାଡ କରାଯାଉଛି | ବୋଧହୁଏ ମୁମ୍ବାଇ ରକ୍ତମୁଖା ହୋଇଯାଇଛି |’ ପୋଷ୍ଟ ସହ ସେ ନିଜର ସେହି ପୁରୁଣା ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଶିବସେନା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରକୁ ଚପଲ ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିନସ୍ଥ କାଶ୍ମୀର ଭଳି କାଣାପଡୁଛି | ସେ ଏକ ସମାଚାର ରିପୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାବତ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବ ଉଚିତ ନୁହେଁ | ଏଥିରେ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଜୋରଦାର ଜବାବ ସେଇଥିଲେ | ଜବାବରେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କାହା ବାପାର ନୁହେଁ | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ତାର ଯିଏ ମରାଠୀ ଗୌରବକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛି | ମୁଁ ମରାଠୀ, ମୋର କଣ ଉଖଡ଼ିବା କଥା ଉଖାଡ |’

   Related Posts