Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

‘ଜୟ ମାତା ଦି’ ଜପ କରି ବୈଷ୍ଣୋ ଦେବୀରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ: ଏପଟେ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ମାମଲାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଏର୍

16/09/2021 at 3:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଖରାପ ଚାଲିଛି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଦୁଇ ମାସରୁ ଅଧିକ ହେଲାଣି ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ବୈଷ୍ଣୋ ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ମାତାଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏପଟେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ମାମଲାରେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ଚାର୍ଜ ସିଟ୍ ଦାଏର କରିଛି।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ବୁଧବାର ଦିନ ଗୁମ୍ଫା ମନ୍ଦିର ଆଧାର ଶିବିର କଟରାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପହଞ୍ଚିବାର ତୁରନ୍ତ ପରେ ଶିଳ୍ପା ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଘୋଡାରେ ବସି ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବାହାରି ପଡ଼ିଥିଲେ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସେ ‘ଜୟ ମାତା ଦି’ ଜପ କରୁଥିଲେ। ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଠାକୁ ଆସି ସେ ବହୁତ ଖୁସି। ବୈଷ୍ଣୋ ମାତା ଚାହୁଁଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଦିନ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ମାମଲାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ଚାର୍ଜ ସିଟ୍ ଦାଏର କରିଛି। କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ରୟାନ ଥୋର୍ପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରାୟ ୧୫୦୦ ପୃଷ୍ଠାର ଚାର୍ଜସିଟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ କୋର୍ଟରେ ଦାଏର କରିଛି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ, ଠକେଇ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଆଇପିସି ଧାରା ସହ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ ଆକ୍ଟ ପ୍ରାବଧାନ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି।

   Related Posts