Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପ୍ରେମ: ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ

8/06/2021 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୦୬: ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ବଲିଉଡର ମୋଷ୍ଟ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଆଜି ଶିଳ୍ପା  ତାଙ୍କର ୪୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଅବସରରେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ କଥା …

Shilpa Shetty Refutes Gold Scam Charge Against Her, Husband Raj Kundra by  Client

ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ ପ୍ରଥମେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ପରଫ୍ୟୁମ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ S2 ର ପ୍ରମୋଶନରେ ରାଜ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ ଖବର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା, ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ କେବଳ ଭଲ ବନ୍ଧୁ।

ରାଜଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବା ପରେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ ରାଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ସେ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ରାଜଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହେବା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ରାଜଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅବସ୍ଥା ଥିଲା। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ସେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ସେ ବୁଝିଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସାଥୀ ।

Shilpa Shetty Kundra, Raj Kundra announce birth of daughter through  surrogacy, name her Samisha-Entertainment News , Firstpost

୨୦୦୭ ରେ, ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ୧୨ ର ଏକ ଏପିସୋଡ୍ ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ମେଟ୍ରୋ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି ଏବଂ ଏହା ପରେ ମୁଁ ବିଗ୍ ବ୍ରଦର୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ବିଗ୍ ବ୍ରଦରରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହିପାରିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରୁ ତିନି ସପ୍ତାହ, ତାପରେ ତିନି ମାସ ବିତିଗଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ମୁଁ ସେଠାରେ ପାଞ୍ଚ-ଛଅ ମାସ ରହିଥିଲି । ମେଟ୍ରୋର ସୁଟିଂ ବାକି ଥିଲା ତେଣୁ, ଅନୁରାଗ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଆସିବି, ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରିବି । ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି, ସେ ‘ଇନ୍ ଦିନୋ’ ଗୀତକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ଏହି ଗୀତ ବଜାଉଥିଲି, ମୋ ମୁହଁରେ ହସ ଆସିଯାଉଥିଲା ।

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ତାଙ୍କୁ ଦାମୀ ଉପହାର ଦେଉଥିଲେ । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘର ଜଲସା ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଫ୍ଲୋର୍ କିଣିଥିଲେ। ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ ସେ ବିଲ୍ଡିଙ୍ଗ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସେଠାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲୁ, କେବଳ ଦ୍ୱିତୀୟ ମହଲା ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ସପ୍ତମ ମହଲା କିଣିଥିଲେ।

ରାଜ ଲଣ୍ଡନରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ପୁରା ହଲ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ରାଜ ଏକ ପାଞ୍ଚ କ୍ୟାରେଟ୍ ଡାଏମଣ୍ଡ ରିଙ୍ଗ୍ ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୦୯ ମସିହାରେ, ଦୁହେଁ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

   Related Posts