Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ବିଶେଷ ଖେଳାଳି’ଙ୍କୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍‌ରେ ମିଳିବ ସୁଯୋଗ: ଧଓ୍ବନ

17/07/2021 at 11:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୭: ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ଦିନିକିଆ ଏବଂ ଟି-୨୦ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଶିଖର ଧଓ୍ବନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଚୟନ ନେଇ ବଡ଼ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି,  ଯଦି ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ କୋଚ୍‌ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମତରେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପୂର୍ବରୁ କେହି ବିଶେଷ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଟିମ୍‌ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଧ୍ୟାନ ଦେବ। ଧଓ୍ବନ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରେ ୬ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଲିମିଟେଡ୍‌ ଓଭର ସିରିଜ୍‌ରେ ଅଧିନାୟକ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପରଖିବାର ଶେଷ ମଉକା ହେବ।

ଏହା ସହ ରବିବାର ଧଓ୍ବନ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିଶେଷ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମୋର ବିଶ୍ବାସ ଅଛି ସେମାନେ ରାହୁଲ ଭାଇ ଏବଂ ଚୟନକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଲୋଚନା କରିଥିବେ। ମୋତେ ଏନେଇ ସନ୍ଦେଶ ମିଳିବ ବୋଲି ଭାବୁଛି।’  ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଲମ୍ବୋରେ ଶିଖର କହିଛନ୍ତି, ‘ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବେ ସେମା​‌ନେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଖେଳିବେ। ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଯଦି ଚୟନକର୍ତ୍ତା, ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ମନରେ ସେମିତି କୌଣସି ଖେଳାଳି ଥିବେ ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ କାରଣ ତାହା ଏକ ଭଲ ମଞ୍ଚ । ଯଦି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁବେ ତେବେ ଏହା ହିଁ ଶେଷ ସିରିଜ୍‌।’ 

ଯଦିଓ ଧଓ୍ବନ ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ୍‌ ନେଇ କୌଣସି ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସିରିଜ୍‌ରେ ଓପନିଂ ଯୋଡି ଚୟନ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ କେଉଁ ଖେଳାଳି ଖେଳିବାର ମଉକା ପାଇବେ ସେନେଇ ଜଣାପଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଦିନିକିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ନିଶ୍ଚିତ ବୋଲି ଶିଖର ଧଓ୍ବନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ।  

   Related Posts