Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୋଳ : ଗଛ ତଳୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କରଞ୍ଜିଆ ଏନଏସିର ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସଞ୍ଜୀବ ମିତ୍ତଲ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ସାମାନ୍ୟ ମେସେଜରୁ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ: ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଶିବସେନା କର୍ମୀଙ୍କ ହମଲା, ଜାମିନ୍ ପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ

12/09/2020 at 12:43 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୯ : ମୁମ୍ବାଇରେ ନୌସେନାର ପୂର୍ବତନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଶିବସେନା ନେତା କମଲେସ କଦମ ଓ ଆଉ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା । ମାମଲାରେ କମଲେସ କଦମ ଓ ଅନ୍ୟ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ସମତା ନଗର ଥାନାରୁ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ପୂର୍ବତନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ହୋଇଥିବା ହମଲାକୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଶିବସେନା କର୍ମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କର ଏକ କାର୍ଟୁନ ଫରୱାର୍ଡ଼ କରିଥିଲେ ।

ମୁମ୍ବାଇ ସମତା ନଗର ଥାନାରେ କମଲେସ କଦମ ଓ ତାଙ୍କର ୮-୧୦ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା । ମାମଲାରେ ପୋଲିସ କମଲେସ କଦମ ସମେତ ୬ଜଣଙ୍କ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବୟସ୍କ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଶିବସେନା କର୍ମୀ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଭିଡିଓ କାନ୍ଦିବଲି ଇଷ୍ଟର ବିଧାୟକ ଅତୁଳ ଭଟଖଲକାର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀ ମଦନ ଶର୍ମା ହ୍ୱାଟ୍ସଆପରେ ଏକ କାର୍ଟୁନ୍ ଫରୱାର୍ଡ଼ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଟୁନ୍ ଫରୱାର୍ଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଧମକପୂର୍ଣ ଫୋନ କଲ ଆସିଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ପାଖାପାଖି ୮-୧୦ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ହମଲା କରିଥିଲେ ଓ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଆଗକୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସାରା ଜୀବନ ଦେଶର ସେବା କରିଛନ୍ତି । ଏହିଭଳି ସରକାର ରହିବ ଉଚିତ ନୁହେଁ ।

ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଝିଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ,ଏକ ମେସେଜ ଫରୱାର୍ଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଧମକପୂର୍ଣ କଲ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ଶିବସେନା କର୍ମୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଆସି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହମଲା କରିଥିବା ମାମଲାରେ ବିଜେପି ନେତା ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡଣବିସ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ହମଲା କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏହାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ଓ ଆଚମ୍ବିତ ଘଟଣା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କୃପା କରି ଗୁଣ୍ଡାରାଜ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ଗୁଣ୍ଡାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts