Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

କୋର୍ଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ପରେ ସିସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

25/09/2019 at 12:34 PM

ରାଉରକେଲା ୨୫।୯: ସିସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ ଗତକାଲି ରାଉରକେଲା ପାନପୋଷ ଏସଡ଼ିଜେଏମ କୋର୍ଟରେ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ କଲା ପରେ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି ।  ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ୭୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ମାମଲା ସହ ଆଉ ତିନୋଟି ଅର୍ଥ ଠକେଇ ମାମଲା  ମୋଟ୍ ୪ଗୋଟି ମାମଲାରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିବାର ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ହାଇକୋର୍ଟ ଗତ ୧୨ ତାରିଖରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ତିନି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ ରାଉରକେଲା ସ୍ଥିତ ପାନପୋଷ ଏଡ଼ଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପରେ  ଜାମିନରେ ଯିବା ପାଇଁ ।

ଗତକାଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ ଏସଡ଼ିଜେଏମ କୋର୍ଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ପରେ ଜାମିନରେ  ଯାଇଛନ୍ତି । କୋର୍ଟଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ସହ ସରକାରଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରି ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ କହିଛନ୍ତି ସରକାର  ସିସୋରର ଜବତ କରିଥିବା  ସମସ୍ତ ସଂପତି ତୁରନ୍ତ ବିକ୍ରି କରି ଲୋକମାନଙ୍କ ଅର୍ଥ ଫେରାଇ ଦିଆଯାଉ । ଲୋକେ ସିସୋରରେ ଲଗାଇଥିବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇଯାଆନ୍ତୁ । ଆଉ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସିସୋର ସବୁବଳେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ଲୋକଙ୍କ ଅର୍ଥ ଫେରାଇବା ପାଇଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts