Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା-ବଡ ବଡ କ୍ରିକେଟର୍ସଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି ‘ଡ୍ରଗ୍ସ’

24/09/2020 at 1:20 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛି । ଏହା ସହିତ ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ବଡ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ନିଅନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏନସିବି ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛି । ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ଆମେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଆସୁଥିଲେ ଯେ ଏମାନେ ଆମର ସୁପରଷ୍ଟାର, ଆମର ସୁପର ହିରୋ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ବାସ୍ତବତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରନ୍ତି । କେତେଥର, କେବେ ନିଅନ୍ତି ତାହା ଏମାନେ ଏବେ ଏନସିବି କହିବେ ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ କେକେଆର ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାକୁ କୋଲକାତା ଯାଇଥିଲି । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ପାର୍ଟି ରଖାଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେହି ପାର୍ଟିକୁ ଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ପାର୍ଟିରେ କ୍ରିକେଟର୍ସ, ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ସମସ୍ତେ ଦମ୍ ମାରୋ ଦମ୍ କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବି କରିଥିଲି । ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ହାଲିଆ ହେବାପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ ଯାଇଥିଲି । ସେଠାରେ ଯାହା ଚାଲିଥିଲା ମୁଁ ଦେଖି ଚକିତ ହୋଇଗଲି । କ୍ରିକେଟର୍ସଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୋକିନ ସ୍ନୋଟ୍ କରୁଥିଲେ । ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଭୁଲ ଜାଗାକୁ ପଳେଇ ଆସିଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ପରେ ପାର୍ଟି ସିଲସିଲା ବନ୍ଦ ହୁଏନାହିଁ । ବାସ୍ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଚାଲିଥାଏ |”

ଶେର୍ଲିନ୍ କୌଣସି କ୍ରିକେଟର୍ସ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାଁ ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏନସିବି ଡ଼ାକିବ ସେତେବେଳେ କୁହାଯିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି କେବଳ ସେତିକି ଲୋକ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହି ନେକ୍ସେସ୍ ବହୁତ ବଡ । ଏବେ ଯାଏଁ ଏନସିବି ବଡ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିନି । ତେବେ ଏନସିବି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବ ବୋଲି ସେ ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପତ୍ନୀମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଶେର୍ଲିନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆମେ ଯାହା ପଢୁ, ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଗ ମୂଲ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କ ଜୋତା ମୂଲ୍ୟ…ବର୍ତ୍ତମାନ ପତା କରିବା ଉଚିତ ଯେ ଏମାନେ କେଉଁ ମାଲ୍ ନେଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଶେର୍ଲିନ୍ କ୍ୱାନ କମ୍ପାନୀ ସମ୍ପର୍କରେ କହିଛନ୍ତି, “କ୍ୱାନ କମ୍ପାନୀ ମାଲିକ ଏକ ନମ୍ବରର ଖରାପ ଲୋକ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ବୁଝିପାରିଲି । ସେ ବହୁତ ଖରାପ ଖରାପ କଥା କହିଥିଲେ । ମୁଁ ଭଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଯାଇଥିଲି । ସେ ମୋତେ ମୁଣ୍ଡରୁ ଗୋଡ ଯାଏଁ ଘୁରିଲେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା, ଚିରା ପିନ୍ଧିଛି କି, କିଛି ଦାଗ ଲାଗିଛି କି ? ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥା ପଚାରିଥିଲେ । ଜଣେ ଖରାପ ଚରିତ୍ରହୀନ ଲୋକ ହିଁ ଏହିଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ପାରିବ ।”

   Related Posts