Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ ଶେହନାଜ ଗିଲ୍ : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ପୋଷ୍ଟ୍

8/06/2020 at 2:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୬: ରିୟଲିଟି ଶୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩’ର ବିଜେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ପଞ୍ଜାବର କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ସହ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା। ଶୋ ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କଥା ରାଗ ରୁଷା ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଯୋଡ଼ିର ନାଁ ସିଡନାଜ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ଯୋଡ଼ିର ପ୍ରେମ-ଝଗଡ଼ା,ବନ୍ଧୁତା-ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ମଜବୁତ ବନ୍ଧନ ଶୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ଶେହନାଜ ଅନେକ ଥର କହି ସାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ମାନନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ଶେହନାଜ ପୁଣି ଥରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ନେଇ ନିଜ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଶେହନାଜ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଶେହନାଜ ଲେଖିଥିଲେ -‘ଆଜି ନିଜକୁ ସେ କମେଣ୍ଟ କରିବାରୁ ରୋକି ପାରୁନାହାନ୍ତି,ଜଣେ ଏତେ କ୍ୟୁଟ୍ କିପରି ହୋଇପାରେ।’

ବାସ୍ ଏହା ପରେ ହିଁ ଲୋକେ ଟ୍ବିଟରରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶେହନାଜଙ୍କ ଏହି କମେଣ୍ଟକୁ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

ଏପରି କୌଣସି ଦିନ ନଥିଲା ଯେଉଁଦିନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହି ଯୋଡ଼ିର ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇନଥିଲା। ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଯୋଡ଼ି ଟ୍ବିଟରରେ ନମ୍ବର ଓ୍ବାନରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଲାଗିଛି।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ ଶେହନାଜ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଦର୍ଶନ ରାଭାଲଙ୍କ ଗୀତ ଭୁଲା ଦୁଙ୍ଗାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଗୀତରେ ଉଭୟଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବଣ୍ଡିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଗୀତକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts