Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ନଭେମ୍ବର ୨୦ରେ ସ୍କୁଲ୍ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୀତଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା : ଜୁମ୍ କଲ୍ ଜରିଆରେ କରିଥିଲେ ନିର୍ବନ୍ଧ

18/11/2020 at 3:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୧୧: ତୁ ସୂରଜ ମେଁ ସାଞ୍ଝ,ଚିଡ଼ିଆଘର ଏବଂ ଉଡ଼ାନ ଭଳି ଟିଭି ଶୋରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୀତଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଭିଷେକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। ସେମାନେ ସ୍କୁଲ୍ ସମୟରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣନ୍ତି। ଲକଡାଉନ୍ ଏବଂ ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଦୁହେଁ ଜୁମ୍ କଲ୍ ଜରିଆରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ।

ଶୀତଲ୍ ନିଜ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ନଭେମ୍ବର ୨୦ତାରିଖରେ ହେବ। ସେ ଅଭିଷେକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର। ସ୍କୁଲ୍ ଦିନରୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣନ୍ତି। ସେ ୟୁକେ​‌ରେ ରୁହନ୍ତି। ସେମାନେ ଏବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ସେ ଭାରତକୁ ଆସିପାରିନଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଜୁମ୍ କଲ୍ ଜରିଆରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ଏହା ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଅନୁଭବ ଥିଲା ।

କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନେଇ ଶୀତଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ପରିବାରର ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବେ। ଅଭିଷେକ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ସେ କରୋନା ନିୟମକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ କଡ଼ା ବିରୋଧ କରନ୍ତି। ସେ ଲଗାତାର ତାଙ୍କୁ ମାସ୍କ ଭଲଭାବେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ମନେ ପକାନ୍ତି।

ଆଗକୁ ଶୀତଲ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ବିବାହ ଏକ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍ ବଙ୍ଗଳା ଷ୍ଟାଇଲର ବିବାହ ହେବ। ତାଙ୍କ ବିବାହ ବେଷ୍ଟିନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଗାର୍ଡ଼େନ ସିଟିରେ ହେବ। ଯେତେବେଳେ ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିଯିବ ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଜୋରଦାର ସେଲିବ୍ରେସନ କରିବେ।

ଶୀତଲ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ। ଅଭିଷେକ ସ୍କୁଲର ଟପ୍ପର ଥିବାବେଳେ ସେ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଧିକ ସାମିଲ ହେଉଥିଲେ। ସ୍କୁଲରେ ସେମାନେ ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ। ପରେ ଦିନେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଟିଭି ଶୋରେ ଦେଖିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାସେଜ କରିଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଦେଖା କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ବହୁତ ମିଶିଥାଏ। ଅଭିଷେକ ଜଣେ ଭଲ ଲେଖକ ମଧ୍ୟ।

ଶୀତଲ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ କାମ ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରିବେ। ଶୀତଲଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ। କ୍ୟାମେରା ବିନା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଅଧୁରା। ସେ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସରୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ କାମକୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ବିବାହ ପରେ ଭାରତରେ ରହିବେ ନାହିଁ। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ଅନଲାଇନ୍ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ କ୍ରିଏସନ କରିବେ ଏବଂ ନିଜ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବେ।

   Related Posts