Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

“ମୋ ହୃଦୟ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଚୋରି କରିଛନ୍ତି”… ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବାପାଇଁ ପହଁଚିଲେ ଯୁବକ

10/01/2019 at 12:20 PM

ନାଗପୁର ୧୦/୧ : ଥରେ ଥରେ ପୋଲିସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅଡୁଆ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ସାଧାରଣ ଲୋକେ | ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନାଗପୁରରେ | ନାଗପୁରର ଏକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏମିତି ଜଣେ ଯୁବକ ଯାଇଥିଲେ ନିଜର ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏତଲା ଦେବାପାଇଁ | ତେବେ ଯୁବକଙ୍କର ହୃଦୟ ହଜି ଯାଇଥିବା ନେଇ ସେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ |

ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥାନ୍ତି ଯେ, କାହାର ଗାଡି ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି, କାହାର ହଜି ଯାଇଛି, କାହାର ଗହଣା ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି, କାହାର ଫୋନ ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି, ଏମିତି ଆହୁରି ଅନେକ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁବକ ଏତଲା ଦେବାପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଚୋରି କରିନେଇଛନ୍ତି | ଯୁବକ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଯାଇ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଯେ, ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଖୋଜି ଆଣିଦିଅନ୍ତୁ | ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଯୁବକଙ୍କ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଶୁଣିଥିଲେ | ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଶୁଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ନିଷ୍କର୍ସରେ ପହଂଚିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତୀୟ ଆଇନରେ ଏମିତି କୌଣସି ଧାରା ନାହିଁ ଯେଉଁଠାରେ ଏଭଳି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯିବ | ତେଣୁ ସେମାନେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ, ଏହି ମାମଲାରେ ସେମାନେ ଯୁବକଙ୍କର କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏତିକି କହି ପୋଲିସ ଅଫିସର ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାନାରୁ ବିଦା କରିଦେଇଥିଲେ |


ନାଗପୁର ପୋଲିସ କମିଶନର ଭୂଷଣ କୁମାର ଉପାଧ୍ୟାୟ ଏହି ଅଜବ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନାଗପୁରର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏହି ଘଟଣା ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଜିନିଷ ନାଗପୁର ପୋଲିସ ଲୋକଙ୍କୁ ଫେରାଉଥିଲେ | ଯେଉଁସବୁ ଚୋରି ଜିନିଷ ଧରା ପଡିଥିଲା | ସେହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜରିଆରେ ପାଖାପାଖି ୮୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଚୋରି ଜିନିଷ ପୋଲିସ ଲୋକଙ୍କୁ ଫେରାଇଥିଲେ | ସେହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପୋଲିସ କମିଶନର ଭୂଷଣ କୁମାର ଯୁବକଙ୍କର ଏହି ଅଜବ ଏତଲା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଥିଲେ |

   Related Posts