Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ସ୍ଵାମୀ ସହ ସିନା ରହିପାରିଲେନି, ପ୍ରେମିକ ସହ ବି ରହିପାରିଲେନି ମହିଳା । ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ୮ମାସ ରହିବା ପରେ ଦେଇଦେଲେ ଫାଶୀ

21/12/2018 at 7:34 PM

ଇନ୍ଦୋର ୨୧/୧୨ : ମନ ମିଶିଗଲେ ସଂପର୍କ ବେଶୀଦିନ ରହେ ।  ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ କେବଳ ବିଶ୍ଵାସକୁ ନେଇ ବହୁତଦିନ ଯାଏ ତିଷ୍ଠି ରୁହେ ।ବେଳେବେଳେ ବିଶ୍ଵାସ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ  ଓ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଭଳି ସମସ୍ୟା ବି ଦେଖାଯାଏ । ଆହୁରି କିଛି ସଂପର୍କ ଅଛି ଯାହା ଗୋପନରେ ତିଆରି ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ବେଶୀଦିନ ଯାଏ ରହେନାହିଁ । ଗୋପନରେ ତିଆରି ହେଉଥିବା ସଂପର୍କ ଯଦି ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ତାହେଲେ ପରିଣତି ଭୟାବହ ହୁଏ  । କେହି କାହାକୁ ବି କ୍ଷମା ଦେଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ  । ଇନ୍ଦୋରରେ  ଘଟିଛି ସେଭଳି ଘଟଣାଟିଏ।

ସାତଜନ୍ମକୁ ସାଥିହୋଇ ରହିବାକୁ ଦଶଦିଗ ପାଳକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ବିବାହ ବେଦୀରେ ସିନା ବାହାହୋଇଗଲେ । ହେଲେ ସଂପର୍କ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରହିଲାନି । ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭିତରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ହୋଇ ତିକ୍ତତା ଦେଖାହେଲାପରେ ଅଲଗା ରହିଲେ ଉଭୟ । ଶ୍ରେତା ଓ ବଳବନ୍ତ ସିଂ ବିବାହ କରିବା ପରେ ବିଜୟନଗର ଅଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ଖୁବ୍ ଖୁସିରେ ସେମାନଙ୍କର ସଂସାର ଚାଲୁଥିଲା । ସେମାନେ ପିତି-ପତ୍ନୀଭାବେ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ ଭଲ ମଧ୍ୟ ପାଉଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ କିଛିଦିନ ପରେ ଶୁଭମ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଥିଲା । ଶ୍ରେତା କ୍ରମେ ଶୁଭମ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲା । ସଂପର୍କ ଏତେ ଘନିଷ୍ଠହେଲା, କେହି କାହାକୁ ଦଣ୍ଡେ ନ ଦେଖିଲେ ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏହିକଥା ଶ୍ରେତାର ସ୍ଵାମୀ ଜାଣିବାପରେ ଅନେକ ସମୟରେ  ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଦେଖାଗଲା । ଏମିତିହେଲା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ ଛାଡ଼ି ଅଲଗା ରହିଲେ ।

ଏହି ମୌକା ଶ୍ରେତା ଓ ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍  ଶୁଭମ ବି ଖୋଜୁଥିଲେ । ତା ପରେ ସେମାନେ ସାଥିହୋଇ ରହିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ସାଥିହୋଇ ଆଠମାସ ରହିବାପରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବି ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । ଅନେକ ସମୟରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଦୋଷ ଦେଉଥିଲେ ।

ଶ୍ରେତାର ଭାଇ ପୋଲିସକୁ କହିବା ଅନୁସାରେ, ସେ ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ଘରେ ଥିବା ସମୟରେ ତାକୁ ତା ଭାଇ ରିତେଶ ଫୋନକରି କହିଥିଲା  ।  ଶ୍ରେତା ଫାଶୀ ଦେଇଛି, ଶ୍ରୀଘ୍ର ପହଂଚିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।  ସେ ଯାଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ କବାଟ ଭିତରପଟରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା, ଆଉ କେହି  ନଥିଲେ । ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବରଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ଆସିଥିଲା । ତା ପରେ ସେମାନେ କବାଟଭାଙ୍ଗି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଶ୍ରେତା ଆଉ ବଂଚିନଥିଲା ।

ସେ ଆହୁରି ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ କହିଛି-ଶ୍ରେତାର ତା ସ୍ଵାମୀ ସହ ସଂପର୍କ ଖରାପ ହେବା ପରେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ତା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶୁଭମ ସହ ଆଠମାସ ହେଲା ରହୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଶୁଭମ ଓ ତାର ପରିବାର ଲୋକ ଶ୍ରେତାକୁ ମାନସିକ-ଶାରୀରିକ ଭାବେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଶ୍ରେତା ଏହି ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ସହ୍ୟ କରି ନପାରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ଥାନାରେ ଶ୍ରେୟାର ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts