Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କୁ ନେଇ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ, କହିଲେ ନଭେମ୍ବର ୧୦ ପରେ ସବୁ ସମାଲୋଚକ ହେବେ ‘ଖାମୋସ୍’

3/11/2020 at 9:50 PM

ପାଟନା ୩।୧୧: ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଚଳଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଭବିଷ୍ୟତବାଣି କରିଛନ୍ତି । ସିହ୍ନା ୧୦ ନଭେମ୍ବର ଭୋଟ ଗଣନା ଆରଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କ ସବୁ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଚୁପ୍‌ କରିଦେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ବିଧାନସଭାରେ ମହାମେଣ୍ଟର ମହାବିଜୟ ହେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

ଏବେ ଆରଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କୁ ଏନଡିଏ ସିଧା ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି। ୧୦ ଲକ୍ଷ ନିଯୁକ୍ତି ଲାଗି ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ଘୋଷଣା ସରକାରୀ ଦଳଙ୍କ ନିଦ ହଜେଇ ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ଶତ୍ରୁ। ଏଣୁ ଜେଡିୟୁ ଓ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରୁ ତେଜସ୍ୱୀ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିହାରର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ବୋଲି ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ୟରେ ମହାମେଣ୍ଟର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। କାରଣ ଲୋକେ ହିଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ଉତ୍ସାହ ତାହାହିଁ ମେଣ୍ଟର ଭବିଷ୍ୟତ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରୁଛି ବୋଲି ଶତ୍ରୁ କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାଜନେତା ଭାବେ ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ନେଇ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବାରେ ୧୦ ନଭେମ୍ବର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ପରେ ସବୁ ଆଲୋଚନା ସବୁଦିନ ଲାଗି ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ଆଲୋଚନାରେ ସିହ୍ନା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିକାଶ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଘେରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏକଦା କଂଗ୍ରେସ ମୁକ୍ତ ଭାରତର କଥା କହିଥିଲେ। ହେଲେ ଏବେ ଭାରତ ଧିରେଧିରେ କଂଗ୍ରେସ ଯୁକ୍ତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରେ ଥିବାରୁ ଦେଶର ଅଭିଭାବକ ମଧ୍ୟ।  ହେଲେ ବିହାର ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଥରଟିଏ ବି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନେଇ ପଦଟିଏ ବି କହିଲେନି। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଶତ୍ରୁଘ୍ନ କହିଥିବା ବେଳେ ସେ ବିହାରକୁ ଦେଇଥିବା ଗୋଟିଏ ବି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।  

   Related Posts