Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଆଜି ଶେଷ ହେଲା ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି : ଏହି ୬ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ପ୍ରଭାବ

22/06/2019 at 5:53 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୬ : ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଜୁନ ୨୨ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି । ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁଁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ । କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହୋଇଯିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ :

ମିଥୁନ ଓ କନ୍ୟା – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହେଉଛି । ଏହି କାରଣରୁ ମିଥୁନ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଦେଖାଦେବ । ଏହି ଉଭୟ ରାଶିର ଜାତକ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ନେଇପାରିବେ । ଏମାନଙ୍କୁ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବା ସହ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ଉଭୟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ହେବ । ଶନିଦେବଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ମିଥୁନ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଫଳଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

ବୃଷ ଓ ମୀନ – ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁଁ ବୃଷ ଓ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ଉଭୟ ରାଶିର ଜାତକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ଥାଏ । କ୍ୟାରିଅରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହେବ ଯୋଗୁଁ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଶନିଦେବଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

ତୁଳା ଓ କର୍କଟ – ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁଁ ତୁଳା ଓ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଯିବା । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳମୟ ହୋଇଯିବ । ପରିଶ୍ରମର ସହ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶନିଦେବଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନ କରିବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ।

   Related Posts