Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର ; ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣେଶ ନଗରରେ ପୁଲିସ୍ ର ଚଢାଉ
  • ||
  • ନକଲି ଟମାଟ, ଚିଲି, ସୋୟା ସୋସ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କେତେ ପରିମାଣର ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୁଲିସର ସୂଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ରେ ବିରାଟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ, ଯୋଗଦେଲେ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ୫ ହଜାର କୃଷକ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର କୋଟପାଡରେ ନକଲି ବିଦେଶୀ ମଦ କରାଖାନା ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ମଦ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : STFର ଚଢାଉ ବେଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ବଜାରରୁ ନକଲି ପାନ ମସଲା ଜବତ, ଦୁଇ ଅଟକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୪ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ ନେତାଜୀ ବସ୍ ଟର୍ମିନାଲର ଶିଳାନ୍ୟାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||

୨୨ ଜାନୁଆରୀରେ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଶନି, ଏହି ୫ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିର ରହିଛି ସୁଯୋଗ

8/01/2021 at 9:45 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୮।୧: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ନବଗ୍ରହରେ ଶନିକୁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି । ଶନିଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଶନି ଦେବତା ଯାହା ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଗରିବରୁ ଧନୀ କରିଦିଅନ୍ତି । ଯାହା ଉପରେ ତାଙ୍କର କ୍ରୁର ଦୃଷ୍ଟି ପଡେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢିଯାଏ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଶନି ଦେବତା କର୍ମ ଅନୁସାର ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି । ଶନି ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନି ମକରରାଶିରେ ରହିଛନ୍ତି ।

୨୦୨୧ରେ ଶନି ମକର ରାଶିରେ ହିଁ ରହିବେ । ୨୦୨୧ରେ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକଲେ ବି ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ । ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଧାରରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଶନି ଉତ୍ତରାଷାଢା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହିବ । ୨୨ ଜାନୁଆରୀରେ ଶ୍ରବଣା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ଏହାପରେ ଶନିଙ୍କ ଉତ୍ତରାଷାଢା ଏବଂ ଶ୍ରବଣ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଗୋଚର ହେବେ । ଫଳରେ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ । ଶନି ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହା ପ୍ରଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୟ କରନ୍ତୁ । ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ବଚ୍ଛଳ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ । ସବୁ କାମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସବୁ ପ୍ରକାରରେ ସମୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ସାହାସ-ପରାକ୍ରମ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆପଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇଥିବା ତଥା କରିଥିବା କାମ ସଫଳ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ । ଚାକିରୀ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସରକାରୀ ସହାୟତା ମିଳିବ । ଆବଶ୍ୟକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ଅନେକ ଦିନରୁ ବାକି ରହିଥିବା ଧନ ମିଳିବାର ଆଶା ରହିଛି ।

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଶନି ଦେବତା ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ । ସନ୍ତାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ, ସିଂହ, ମକର, କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖାସ୍ କରି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ । ମେଷ, କର୍କଟ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ମିଳିବ ।

   Related Posts