Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ରାଜା ହୋଇ ଆସି ସାରିଛନ୍ତି ଶନି ଦେବତା : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହେବେ ଶୀଘ୍ର ମାଲାମାଲ

24/08/2019 at 3:40 PM

ଶାସ୍ତ୍ର କଥା କହିବା ଯଦି ବହୁତ ଦିନ ପରେ କେତେକ ରାଶିଙ୍କ ଜାତକରେ ଶନି ଦେବତା ରାଜା ହୋଇ ଆସି ସାରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ତ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇପା​‌ରେ ତଥା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇପାରେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୬ଟି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଜାତକରେ ଶନି ଦେବତା ରାଜା ହୋଇ ଆସିଛନ୍ତି।

ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି : ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଶନି ଦେବତା ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ଜାତକରେ ରାଜା ହୋଇ ଆସିଛନ୍ତି। ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ଅଟେ। ଏହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କୁ ଅପାର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ମଜବୁତ ହେବେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଏମାନେ କରଜ ମୁକ୍ତ ହୋଇଯିବେ। ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ପୂଜା କରିଲେ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

କନ୍ୟା ଏବଂ ମକର ରାଶି : ବହୁତ ଦିନ ପରେ କନ୍ୟା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ଶନି ଦେବତା ରାଜା ହୋଇ ଆସିଛନ୍ତି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଭରିଯିବ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଧନଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିପାରେ। ଶନିଦେବତାଙ୍କ କୃପା ତାଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ରହିବ।

ବୃଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି :  ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବୃଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ଶନି ଦେବତା ରାଜା ହୋଇ ଆସି ସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ମଜବୁତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏମାନେ ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ପୂଜା କରିବା ଶୁଭ ହେବ।

   Related Posts