Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଦୂରରେ ଥିଲେ ପତ୍ନୀ,୧୪ଦିନ ପରେ ପରିବାରକୁ ଦେଖି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଜାହିର କଲେ ନିଜ ଖୁସି,ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

12/04/2020 at 5:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୪: ବାଙ୍ଗଲାଦେଶର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଶାକିବ ଅଲ ହାସନ୍ ଏବେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଆମେରିକାରେ ଅଛନ୍ତି। କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ସେ ବାଙ୍ଗଲାଦେଶରୁ ଆମେରିକା ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ନିଜ ପରିବାର ସହ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୧୪ଦିନ ଯାଏଁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ପରିବାର ସହ ଦେଖା କରିବାର ଖୁସି ସାକିବଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଖା ଯାଇପାରିବ ଯେଉଁଠି ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋରେ ଶାକିବ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଶାକିବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଶିଶିର କ୍ୟାମେରା ଆଡ଼କୁ ଦେଖି ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବାବେଳେ ଶାକିବ ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଶାକିବ ଫଟୋର କ୍ୟାପସନରେ କିଛି ଲେଖିନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ କେତେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଥିବାବେଳେ କେତେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସୋସିଆଲ ଡିସଟ୍ୟାନ୍ସ ବଜାୟ ରଖିବା କଥା କହିଥିଲେ।

View this post on Instagram

Big sisterhood ❤❤❤

A post shared by shakib al hasan (@shaki_b75) on

କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶାକିବ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ଝିଅଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ,ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଥିଲା ଯେ ‘ଓ୍ବେଲକମ୍ ହୋମ୍’। ଫଟୋର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଶାକିବ ଲେଖିଥିଲେ,‘ବଡ଼ ଭଉଣୀର ଦାୟିତ୍ବ’। ଏହା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଥିଲେ।

ଶାକିବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅହମଦ ଶିଶିର ଝିଅଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚ୨୧ ତାରିଖରେ ସେ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ସତ୍ବେ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୧୪ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଘରଠୁ ୫କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କାହା ସହ ଭେଟିବାର ଅନୁମତି ନଥିଲା।

   Related Posts