Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପରଦାରେ ଜିରୋ ବନାମ କେଜିଏଫ୍ ; ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଆଗରେ କିଏ ପଛରେ

21/12/2018 at 6:42 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୧|୧୨: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବର୍ଷ ଭଳି ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ କ୍ରିସ୍‌ମାସରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନ୍ । ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି ଶାହାରୁଖ୍ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ । ଜୀରୋରେ ଶାହାରୁଖ୍ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାମନ ବଉଆ ସିଂ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଉଚ୍ଚତା କମ୍ ଯୋଗୁଁ ବଉଆ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ନପାଇ ମାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ଏଜେନ୍ସିର ସାହାଯ୍ୟ ନିଏ । ମାଟ୍ରିମୋନି ସାଇଟ୍‌ରୁ ସେ ନାସା ସାଇଣ୍ଟିଷ୍ଟ ଆଫିଆ ଭିଣ୍ଡର୍‌ର ଠିକଣା ପାଏ । ଯିଏ ସେରେବ୍ରାଲ ପଲ୍ ସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ । ଅନ୍ୟପଟେ ସୁପରଷ୍ଟାର ବବିତା କୁମାରୀର ମଧ୍ୟ ବଉଆ ସିଂ ସହିତ ଦେଖାହୁଏ। ସମୟକ୍ରମେ ଉଭୟ ବଉଆର ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଆନ୍ତି । ତେବେ କିଏ ବଉଆର ଜୀବନସାଥୀ ହୁଏ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀରୋ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ।

ଫିଲ୍ମରେ ଆଫିଆ ଚରିତ୍ରରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବବିତା କୁମାରୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ‘ଜିରୋ’କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦ ଏଲ.ରାୟ । ପ୍ରଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ବ ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ୍‌ଙ୍କ ଧର୍ମପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ୍ । ତେବେ ଏହି ୩ଜଣଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଭୟ ଦେଓଲ୍, ଆର୍‌. ମାଧବନ୍, ତିଗ୍‌ମାଂଶୁ ଧୁଲିୟା, ମହମ୍ମଦ ଜିସାନ୍ ଆୟୁବ୍ ଓ ସିବା ଚଢା ଅନ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ନିଜ ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ଭଳି ଏହି ଫିଲ୍ମର ସଂଗୀତ  ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆନନ୍ଦ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଜୟ ଅତୁଲଙ୍କ ସଂଯୋଜନାରେ ‘ଜିରୋ’ର ଗୀତକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ଇସ୍କବାଜି ଗୀତରେ ଶାହାରୁଖ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ଦର୍ଶକ ସଲମାନ୍‌ଙ୍କ ବି ଦେଖିପାରିବେ । ତେବେ କେବଳ ସଲମାନ୍ ନୁହଁନ୍ତି, ଫିଲ୍ମରେ ଅଡିଏନ୍ସ ସ୍ବର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀ, କାଜୋଲ୍, ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ, କରିସ୍ମା କପୁର, ଜୁହି ଚାୱଲା, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଗଣେଷ ଆଚାର୍ୟା ଓ ରେମୋ ଡିସୁଜା  କ୍ୟାମିଓ ରୋଲ୍ ରେ ଦେଖାଦେବେ । ୱେଲ୍ କ୍ରିସ୍‌ମାସ୍ ର ଏହି ଫେଷ୍ଟିଭ୍ ମାହୋଲ୍‌କୁ ଶାହାରୁଖ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ ଗୁଣ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

‘ଜିରୋ’ ସହିତ ପରଦାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ କୋଲାର୍ ଗୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ଡ ଓରଫ୍ କେଜିଏଫ୍ ଚାପ୍ଟର ୱାନ୍ । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କନ୍ନଡ ଭାଷା ସହିତ ହିନ୍ଦୀ, ତେଲୁଗୁ ଓ ତାମିଲ୍ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କନ୍ନଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୟଶ୍ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ନିଲ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଲାର୍ଜ ସ୍କେଲରେ ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ କରାଯାଇଛି । ୟଶ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଗୋଲ୍ଡ ମାଫିଆ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । କେଜିଏଫ୍ ରେ ୟଶ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀନିଧି ସେଟ୍ଟି । ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ୟଶ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌନି ରାୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts