Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ପୁଣି ଥରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ : ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ତାଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର କରିଥିବା ସର୍କସ ଏବଂ ଡିଟେକ୍ଟିଭ ସିରିୟଲ୍ ବ୍ୟୋମକେଶ ବକ୍ସି‌

28/03/2020 at 1:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୩: ଏବେ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷିତ ହୋଇଛି। ଏହା ପରଠୁ ଦେଶବାସୀ ଘରେ ବନ୍ଦ ଅଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପୂରା ଠପ୍ ପଡ଼ିଯାଇଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ, ଖାସ୍ କରି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ରହୁଥିବା ଗାଁଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ। ତେଣୁ ଲୋକେ ରାମାୟଣ ,ମହାଭାରତ ସହିତ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଟିଭି ସିରିୟଲ୍ ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଥିଲେ। ଆଜିଠୁ ରାମାୟଣ ଏବଂ ମହାଭାରତର ଟେଲିକାଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

ଏବେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ରହିଛି। କାରଣ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପୁଣି ଥରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ କାରିୟର ଆରମ୍ଭର ଟିଭି ସିରିୟଲ୍ ‘ସର୍କସ’(୧୯୮୯) ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହାର ପ୍ରସାରଣ ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ହେବ।

ଏହା ସହିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଟେକ୍ଟିଭ ସିରିୟଲ୍ ବ୍ୟୋମକେଶ ବକ୍ସି(୧୯୯୩)ର ପ୍ରସାରଣ ମଧ୍ୟ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ସକାଳ ୧୧ଟାରୁ ହୋଇଛି। ଏହି କ୍ରାଇମ୍ ସିରିଜ ଶରଦିନ୍ଦୁ ବନ୍ଦୋପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ଉପନ୍ୟାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏଥିରେ ରଜିତ କପୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏହି ଶୋ ର ଡାଇରେକ୍ଟର ଥିଲେ। ଦୂରଦର୍ଶନ ଏକ ଟ୍ବିଟ୍ ଜରିଆରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ରାମାୟଣର ପ୍ରସାରଣ ମଧ୍ୟ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଶୋ ର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ ସକାଳ ୯ଟାବେଳେ ଏବଂ ରାତି ୯ଟାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଏପିସୋଡ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବ। ସେହିପରି ମହାଭାରତ ମଧ୍ୟ ଆଜିଠୁ ଡିଡି ଭାରତୀରେ ଦ୍ବିପ୍ରହର ୧୨ଟା ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ପ୍ରସାରଣ ହେବ।

   Related Posts