Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

‘ଜାନସେ ମାରଦେଙ୍ଗେ..’ – ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଧମକ୍, Viral Video ଦେଖିଲେ ଚମକିଯିବେ ଆପଣ..

4/02/2020 at 6:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪।୧:  ସାହିନବାଗ ବିରୋଧକୁ ନେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସିଏଏ ଓ ଏନଆରସି ଲାଗି ଲୋକଙ୍କ ପୁଞ୍ଜିଭୂତ ଅସନ୍ତୋଷର ପ୍ରଭାବ କିପରି ସେମାନଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି ତାହା ହିଁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦର୍ଶାଉଛି। ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଏକ ବାଳକ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ ଦେଶରେ ଏନଆରସିର ଛୁଟି ହୋଇଯିବ ବୋଲି କହୁଛି । ଯେଉଁ ବୟସରେ ପିତାମାତା, ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କୁ ଛାଡି ପିଲା ଅନ୍ୟକୁ ଚିହ୍ନେନା ସେହି ବୟସର ପିଲା ଏଠାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ  ହତ୍ୟା କରିବା କଥା ଏବେ ଚିନ୍ତା କରିପାରୁଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିସ୍ମିତ କରିଛି।

ସାହିନବାଗରେ ଗତ ୫୩ ଦିନ ହେଲା ସିଏଏ ଓ ଏନଆରସିକୁ ନେଇ ଲୋକେ ଦିନରାତି ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି। ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କ ସହ ବିରୋଧ ସ୍ଥଳରେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲା ଛୁଆବି ଅଛନ୍ତି। ସିଏଏ ଓ ଏନଆରସିକୁ ନେଇ ପିଲାମାନେ ଯାହା ଦେଖୁଛନ୍ତି ଓ ବୁଝୁଛନ୍ତି ତାହା ଏହି ଭିଡିଓ ବଖାଣୁଛି। ଏଥିରେ ଏକ ବାଳକ ମୋଦି ଆମକୁ ତଡୁଛନ୍ତି.. ହେଲେ ଆମେ ଯିବୁ ନାହିଁ .. ତାଙ୍କୁ ହିଁ ସମାପ୍ତ କରିଦେବୁ କହୁଛି। 

ଭିଡିଓଟିକୁ ମେଜର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପୁନିଆ କରିଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବି ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଜନୈକ ସାମ୍ବାଦିକ କିଛି ପିଲାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଶ୍ନୋତ୍ତର କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ରିପୋର୍ଟର ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ କିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ତଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ବୋଲି  ରିପୋର୍ଟର ପଚାରିବାରୁ ଜବାବରେ ପିଲାଟି ମୋଦି ବୋଲି କହୁଛି।  ତୁମେ ଏକଥା କିପରି ଜାଣିଲ ପଚାରିବାରୁ ପିଲାଟି ସମାଚାରରୁ ଜାଣିଥିବା କହିବା ମେଜର ପୁନିଆଙ୍କୁ ତାଜ୍ଜୁବ କରିଥିଲା। 

ଏଥିରେ ପୁନିଆ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଭିଡିଓଟି ପୋଷ୍ଟିଂ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସାହିନବାଗ ଶିଶୁ ମନରେ ଖବର କିପରି ବିଷ ଗୋଳିଛି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।  ଓବେସୀ, କଂଗ୍ରେସ ଓ କେଜରୀୱାଲଙ୍କ ଇଲମରୁ ଏଇବୟସରେ ଯଦି ଶିଶୁ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛି ତେବେ ଆଗକୁ କଣ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ମେଜର।  

   Related Posts