Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଆଇନ୍ ଜାଲରେ ଫସିଲେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଶାଶୁ, ଗଣିବେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା…

28/02/2020 at 4:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୮/୨: ମୁମ୍ବାଇ ଟେନିସ୍ ଆକ୍ଟ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଶାଶୁ ସବିତା ଛିବା ଏବଂ ଶାଳି ନମିତା ଛିବାଙ୍କୁ ୩ କୋଟି ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରାଯାଇଛି। ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏଠାରେ ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜମି କିଣିବା ପରେ ତତ୍କାଳୀନ ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଏହି ପ୍ଲଟ୍ ଚାଷ ​​କରିବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଫାର୍ମହାଉସ୍ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏଠାରେ ବଙ୍ଗଳା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏଠାରେ ସିନେମା ଜଗତର ଅନେକ ଉଚ୍ଚ-ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାର୍ଟି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଶାହାରୁଖଙ୍କ ୫୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା |୧,୩ ଏକରରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟାପିଥିବା ଫାର୍ମହାଉସରେ ଏକ ସୁଇମିଂ ପୁଲ ଏବଂ ହେଲିପ୍ୟାଡ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବିଜୟ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ ୨୯ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୮ ରେ ଏହି ଫାର୍ମର ବଙ୍ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଥମ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଥିଲେ। ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ଲଟ କିଣିବା ପରେ, ଚାଷ ଜମିରେ ଚାଷ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମେ ୧୩ ତାରିଖ, ୨୦୧୫ ରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ରାଇଗରଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ମିଳିଥିଲା ​​| କିନ୍ତୁ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଭାଙ୍ଗି ସେଠାରେ ଏକ ନୂତନ କୋଠା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ, ଏହି ଉଲ୍ଲଂଘନ ସଂପର୍କରେ ସେମାନଙ୍କର ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଫର୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ବର୍ଷ ୧୪ ଫେବୃଆରୀରେ ସେ ଏହି ଶୁଣାଣିରେ ହାଜର ହୋଇନଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଶୁଣାଣି ଜାରି ହେବା ପରେ ଗତ ମାସରେ ତିନି କୋଟି ୯ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଏଥି ସହିତ ନମିତା ଛିବାଙ୍କ ଓକିଲଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଆଦେଶର ସରକାରୀ କପି ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଜଗାଓଙ୍କାରଙ୍କ ନାମରେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଜରିମାନା ପୂରଣ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସି ନାହିଁ।

   Related Posts