Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଖରାପ ହୋଇଗଲାଣି ଇମେଜ୍! ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌କୁ ମିଳୁ ନାହିଁ କାମ

12/10/2021 at 8:54 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୧୦: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ବହୁତ କଷ୍ଟକର। ଅଭିନେତାଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଫସି ଆର୍ଥର ରୋଡ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ରାଜୁ ରହିକୱାର ମଧ୍ୟ ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ ଏ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ରାଜୁ କହିଛନ୍ତି, ଅକ୍ଟୋବର ୧୦ରେ ସେ ଜୟପୁରରେ ଏକ ବାର୍ଥ ଡେ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବାର । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସାମିଲ ହେବାର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଇଭେଣ୍ଟକୁ କ୍ୟାନସେଲ୍ କରାଗଲା। ଅର୍ଗାନାଇଜର ତାଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଯେଉଁ ଇମେଜ୍ ଅଛି ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ତାହାକୁ ସହଜ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏହି ଦୁଇଟି ଇଭେଣ୍ଟରୁ ଯେଉଁ ଟଙ୍କା ପାଇଥାନ୍ତେ ସେଥିରେ ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍କୁଲ ଫି ଭରିଥାନ୍ତେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁକିଛି ଓଲଟପାଲଟ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ରାଜୁଙ୍କ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ନିକଟରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗଡ ଫାଦର ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି।

   Related Posts