Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୃଷକଙ୍କ ପରି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବଳିଦାନ, ତେବେ ଯାଇ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଲାଗୁ ହେବ ୩୭୦: ଫାରୁକ ଅବଦୁଲ୍ଲା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ପରେ ମୁକୁଲ ରୋହତଗୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଶାହାରୁଖ, ଓକିଲ କହିଲେ ‘ଖୁସିରେ ଆତ୍ମହରା ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ କିଙ୍ଗ ଖାନ୍’…

29/10/2021 at 8:56 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯।୧୦ : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କ୍ରୁଜ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲାରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍‌। ବହୁ ଛକା ପଞ୍ଛା ପରେ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ବେଲ୍‌ ଆବେଦନକୁ ମଞ୍ଜୁରୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ କୋର୍ଟ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅରବାଜ୍‌ ମର୍ଚ୍ଚଣ୍ଟ ଏବଂ ମୁନ୍‌ମୁନ୍‌ ଧମେଚାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୋର୍ଟ ଜାମିନ୍‌ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଆଜି କିମ୍ବା ଶନିବାର ଜେଲରୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ। ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଜାମିନ ଖବର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବାହାରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆଇନଗତ ଦଳ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖୁସିର ଝଲକ ବା ହସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଓକିଲ ମୁକୁଲ ରୋହତଗି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏହା ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଖୁସିର ଲୁହ ଆସିଗଲା।

୨୬ ଦିନ ପରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବତନ ଆଟର୍ଣ୍ଣି ଜେନେରାଲ ମୁକୁଲ ରୋହତଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯେତେବେଳେ ଶାହାରୁଖ ମୋତେ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ କଣ ଥିଲା ସେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ପାରିନଥିଲେ । ସେ ନିଜେ ଏହି ବିଷୟରେ ନିଜର ନୋଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମୋ ସହ ଆଲୋଚନା କରୁଥିଲେ।

ତେବେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଲିଗାଲ୍ ଟିମ୍ ସହ ଶାହରୁଖ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ ଶେଷରେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ପାଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, କିମ୍ବା ତାଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ମିଳି ପାରିନାହିଁ, କିମ୍ବା ସେ ଏହାକୁ ଖାଇ ନାହାନ୍ତି , ଏହାରି ଭିତରେ କୌଣସି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିନାହାଁନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମିଳିନାହିଁ । ଅନ୍ୟପଟେ ଅକ୍ଟୋବର ୩ ରୁ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଜେଲରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏନଡିପିଏସ କୋର୍ଟ ଏବଂ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ କୋର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଶେଷରେ ସେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ଜାମିନ ପାଇଥିଲେ।

   Related Posts