Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ଘର ବିକିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ ଜବାବ ଦେଲେ ଶାହରୁଖ୍‌, କହିଲେ- ‘ମନତ୍‌ ବିକ୍ରି କରାଯାଏନି, ହାତଯୋଡ଼ି ମାଗିବାକୁ ପଡ଼େ’

27/10/2020 at 11:06 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୧୦: ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ ନିଜର ନିଆରା ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶ​‌ରେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି । ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଲାଇଫ୍‌ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ପୁରା ବିଶ୍ବ​‌ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସାମିଲ ହୁଏ। ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ ଘର ‘ମନତ୍’କୁ ନେଇ ସବୁ ବେଳେ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ। ତେବେ ନିଜ ଟ୍ବିଟ୍‌ର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ‘ଆସ୍କ ମି ଏନିଥିଙ୍ଗ’  ମୋତେ କିଛି ବି ପଚାରିପାରିବ ସେସ୍‌ନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଶାହରୁଖ ନିଜର ମଜାଳିଆ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ଘର ‘ମନତ୍‌’କୁ ବିକିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ବୋଲି ଜଣେ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଶାହରୁଖ ଦେଇଛନ୍ତି ନିଆରା ଜବାବ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଭାଇ ମନତ୍‌ ବିକ୍ରି କରାଯାଏନି, ମନତ୍‌(ପ୍ରାର୍ଥନା) ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ମାଗିବାକୁ ପଡ଼େ, ମନେରଖିବ ଯଦି ଜୀବନରେ କିଛି କରିପାରିବ।’

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କୁ କଣ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଶାହରୁଖ କହିଛନ୍ତି,‘ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଉପହାରକୁ କଣ ଉପହାର ଦେଇପାରିବି ?’  କଣ ଖାଇଲେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଜଣେ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଶାହରୁଖ କହିଛନ୍ତି,‘ଏହା ଏକ ଜୋକ୍‌, ବହୁ ଥର ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣିଛି, ଏହାର ଅର୍ଥ କିଛି ନାହିଁ। ଏହା ଏକ ଜୋକ୍‌।’

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ ୨୦୧୮ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ ଫ୍ଲଫ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଲଗାତର ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲଫ୍‌ ହେବା ପରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍‌ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ, ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ବାଛୁଥିବା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫ୍ଲଫ୍‌ ହେଉଥିବାରୁ ଆପଣ ଏଥିପାଇ ଅନୁତପ୍ତ କି ? ଏହାର ଜାବବ ଦେଇ ଶାହରୁଖ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜଣେ ନିଜ କାମରେ ବିଶ୍ବାସ କରିବା ଦରକାର, ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ଓ ଗ୍ରହଣୀୟତା କେବଳ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି। ତୁମର ବିଶ୍ବାସ ତୁମ ହୃଦୟରେ ଅଛି।’

ଶାହରୁଖ ଖାନ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ପାଇଁ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଦୁବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ ସିଜ୍‌ନରେ ବହୁବାର ଶାହରୁଖ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।  

   Related Posts