Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗୀତରେ ଝୁମିଲେ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଟିମ୍ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ

15/05/2020 at 7:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୫: ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ନଥିଲେ ବି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କମି ନାହିଁ। ଶାହରୁଖ୍ ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ନିଜ ସାଥୀ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କାଜୋଲ୍,ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ ଏବଂ କ୍ରିତି ସାନନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲଓ୍ବାଲେ’ ସେଟର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଗୀତ ‘ପ୍ରେମ ରତନ ଧନ ପାୟୋ’ ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଫିଲ୍ମଫେୟାରର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓକୁ ୩ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭିଉସ୍ ମିଳିସାରିଛି। ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଡାନ୍ସ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି। ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଶେଷ ଥର ‘ଜିରୋ’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବେ କରୋନା ଭାଇରସ ଯୁଦ୍ଧରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ସେ ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ୍ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ବସ୍ତୁ ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା ଉପକରଣ ଏବଂ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ଦେବାକୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts