Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଉବେର ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ ଅଭିଯୋଗ : ୬୯ କୋଟି କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ମହିଳା

3/04/2019 at 4:09 PM

ୱାସିଂଟନ ୩/୪ : ଉବେର ଡ୍ରାଇଭର ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ୧ କୋଟି ଡଲାର (ପାଖାପାଖି ୬୯ କୋଟି ଟଙ୍କା) ଜୋରିମାନା ଦାଏର କରିଛନ୍ତି | ମହିଳା ଜଣକ ୱାସିଂଟନର | ଗତବର୍ଷ ଜଣେ ଉବେର କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭର ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନ କରିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ମାମଲା ଦାଏର ହେବାପରେ ଡ୍ରାଇଭର ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏବେ ସେ ଜେଲରେ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଛନ୍ତି |


ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ପୋଲିସ ଡିଏନଏ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା | ଡିଏନଏ ନମୁନାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ସତ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଘଟଣା ୨୦୧୮ ମସିହା ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଘଟିଥିଲା |


ମହିଳା ଉବେର ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ହିସାବରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଛି | ଉବେର ଡ୍ରାଇଭର ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାର୍ଟି ଥିବା କର୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରି ନିୟମ ଉଲଂଘନ କରିଛି | ଏହାସହ ମହିଳା ଜଣକ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କମ୍ପାନୀ ମଦ ପିଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୋଗେଇ ଦେଉଥିବା ସେବାରେ ଚେତାବନୀ ଦେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି |


ଅସଦାଚରଣ ବା ହମଲାରେ ହୋଇଥିବା ଶାରୀରିକ ତଥା ଭାବନାତ୍ମକ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ମହିଳା ଉବେର ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଥିଲେ | କ୍ଷତିପୂରଣ ବାବଦକୁ ମହିଳା ୧ କୋଟି ଡଲାର ଦାବି କରିଥିଲେ |

   Related Posts