Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ମୋବାଇଲ୍ ଚୋରକୁ ଧରି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

କୁଜଙ୍ଗ ଅତିରିକ୍ତ ଜେଲରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ: ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ମହିଳା ୱାଡରଙ୍କୁ କରୁଥିଲେ ବାଧ୍ୟ !

28/05/2019 at 9:14 PM

କୁଜଙ୍ଗ୨୮|୫: କୁଜଙ୍ଗ ଅତିରିକ୍ତ ଜେଲରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମହିଳା ଓ୍ବାର୍ଡ଼ର କର୍ମଚାରୀ। କୁଜଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ସମାଗୋଳ ଠାରେ ଥିବା କୁଜଙ୍ଗ ଉପ କାରାଗାରର ଅତିରିକ୍ତ ଜେଲରଙ୍କ ନାଁରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ସମଗ୍ର ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହି ଜେଲରେ ଦୀର୍ଘ ୬ବର୍ଷ ଧରି ମହିଳା ଓ୍ବାର୍ଡ଼ର କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆସୁଥିବା ଅନୀତା ଶାସମଲ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ଅନୀତାଙ୍କର ଡ଼୍ୟୂଟି ମହିଳା ଓ୍ବାର୍ଡ଼ରେ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ଅଶୋକ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ କରନ୍ତି। ତେବେ ଅନୀତା କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ହାତ ଲଗାଇବା ତାଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି ବୋଲି ଅନିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଅନେକ ସମୟରେ ଅନୀତା ଏ ସବୁକୁ ବାରଣ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଯୋର ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ବଅତିରିକ୍ତ ଜେଲର ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ତେବେ ଏ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନୀତା ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନଥିବା ଅନୀତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏ ସବୁ ଘଟଣାକୁ ଚାପିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଜେଲର ଏବେ ଅନୀତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କେତେବେଳେ ଅନୀତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବା ଧମକ ତ କେତେବେଳେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବଦଳି କରିବାର ଧମକ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅନୀତାଙ୍କୁ ଛୁଟି ଦେଉନଥିବା ଓ ଏକ ପ୍ରକାର ତାଙ୍କ ଉପରେ ମାନସିକ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଶେଷରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସାହାରା ନେଇଥିବା ଅନୀତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାବେଳେ ଅତିରିକ୍ତ ଜେଲର ମହାଶୟ ଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ଫୋନ ଯୋଗେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ପ୍ରଥମେ ଫୋନ ରିଙ୍ଗ ହେବା ଓ ପରେ ଫୋନ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts