Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍, ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜେ ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିଥିଲେ ଯୁବତୀ…

30/08/2019 at 10:08 AM

ମଣ୍ଡି ୩୦।୮: ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ମଣ୍ଡିରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିବାକୁ ମନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବାବେଳେ ନିଜେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଉଭୟ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ବହୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ମାତ୍ର ଭିଡିଓଟି କିଭଳି ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଏବଂ କିଏ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଛି ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି । ଏପରିକି ସିଆଇଡି ଏବଂ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି । ମାତ୍ର ଏ ନେଇ କେହି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ଉଭୟ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହମତିରେ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଯୁବକଙ୍କୁ ଏହା ପସନ୍ଦ ନାହିଁ ଯେ, ଏହାର ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିବା । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଶୁଟ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ଯୁବକଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି । ଉଭୟ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲର ସ୍କ୍ରିନଶଟ୍ ସହ ଉଭୟଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଯୁବୀଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲର ସ୍କ୍ରିନଶଟ୍ ସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଶାଖୋର ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଜିଦ୍ ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଶୁଟ୍ କରିଥିବା ଜଣାପଡୁଛି । ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ, ଭିଡିଓଟି କେମିତି ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି ନା ଜାଣିଶୁଣି କେହି ଭାଇରାଲ୍ କରିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଏ ଭିଡିଓ ନେଇ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ । ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।

   Related Posts