Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୯ ବର୍ଷ ପରେ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳ, ବ୍ରିଟେନକୁ ୩-୧ରେ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଲକ୍ଷେ ଟପିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ମୋଟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧,୦୦,୧୮୧ ; ଦିନକରେ ୩୧୮ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଦେଶର ମାନ ବଢାଇଲେ ପିଭି ସିନ୍ଧୁ, ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଜିତିଲେ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ମେଡାଲ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୫ରୁ ଖୋଲିବ ଭିତରକନିକା ଅଭୟାରଣ୍ୟ : କେବଳ ଦିନରେ ବୁଲି ପାରିବେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ରାତ୍ରୀଯାପନ ମନା
  • ||
  • ଚାଇନାର ନୂଆ ଚାଲ୍, ୨୦୨୭ ସୁଦ୍ଧା ତିଆରି କରିବ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସେନା, ୟୁଏସକୁ ଦେବ ଟକ୍କର
  • ||
  • ହାରିବା ପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଜୋକୋଭିକ୍, ରାକେଟକୁ ବାଡେଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୩୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଠକିବାକୁ ସୁବିଧା କରିଛି କରୋନା : ଫ୍ଲାଟ୍ ଭଡ଼ା ନେଇ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ଧରା ପଡ଼ିଲେ ୮ଯୁବତୀ ୭ଯୁବକ

27/07/2020 at 1:33 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୭/୭: ଭଡ଼ା ଫ୍ଲାଟରେ କିଛି ଯୁବତୀ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ଧନ୍ଦା ଚଲାଇଥିଲେ। ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଦ୍ବାରା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୁକିଂ ହେଉଥିଲା। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦ ପୋଲିସକୁ ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିବାରୁ ଶନିବାର ସେଠାରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଏହି ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରାଯାଇଥିଲା।

ଗାଜିଆବାଦର ସାହିବାବାଦ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଶାଲିମାର ଗାର୍ଡ଼େନ ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ଥିତ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ସାହିବାବାଦ ପୋଲିସ୍ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍ କରିଛି। ଚଢ଼ାଉରେ ଏଠାରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ ୮ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୭ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଏମାନେ ଏହି ଧନ୍ଦାରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ। ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଦୂରଦୂରାନ୍ତରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ କରାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଗାଣ କରୁଥିଲେ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ଧନ୍ଦା ଚାଲିଥିଲା। ମୋବାଇଲରେ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟକୁ ଚଲା ଯାଇଥିଲା।

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏଠାରେ ଶାଲିମାର ଗାର୍ଡ଼େନ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ରଖା ଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ପହଞ୍ଚୁଥିଲେ। ଏଠାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ପଠା ଯାଉଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ୮ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୭ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାଇଥିବା ମୁଖିଆ ଜଣେ ମହିଳା। ମହିଳାର ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏବେ ସେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଠ ପଢ଼ା ଏବଂ ପରିବାର ଚଲାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ଏହି ଧନ୍ଦା ଚଲାଉଛି।

   Related Posts