Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସ୍ପାରେ ଚାଲୁଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ: ମୁମ୍ବାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଜରାତ ଆଣି ଭାଇ ସହ ମିଶି ରାକେଟ ଚଳାଉଥିଲେ ମହିଳା

19/06/2019 at 2:47 PM

ରାଜକୋଟ୧୯|୬: ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ଭାଇ ଭଉଣୀ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ୫ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜକୋଟର ପୋଶ୍‌ ଅଞ୍ଚଳର କାଲାୱଡ ରୋଡରେ। ହାଇପ୍ରଫାଇଲ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗତ ୨୦ ଦିନ ହେଲା ଏହି ଧନ୍ଦା ଚଳାଉଥିଲେ। ପୋଲିସ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଲା ପରେ ଉଭୟ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ ।ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରତି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠୁ ଏତିପାଇଁ ସେମାନେ ୨୦୦୦-୨୫୦୦ ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲେ । ତେବେ ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ୧୦୦୦-୧୨୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିଲେ।

ପୋଲିସ କହିଥିଲା ଯେ, ଅହମଦାବାଦ ନିବାସୀ କୁତୁବ ଓ ତସନୀମ ରାଜକୋଟରେ ସ୍ପା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଘର ଭଡାରେ ନେଇଥିଲେ। କାଲାୱାଡ ରୋଡ ସ୍ଥିତ ରାମଧାମ ସୋସାଇଟିରେ ଘର ଭଡା ନେଇଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକି ଦେହବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିବା ଯୋଗୁଁ ପୋଲିସ ଚଢଉ କରିଥିଲା ଓ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସମେତ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁଙ୍କ ଅନୁଯାଇ ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେଠାରେ ସ୍ପା ଖୋଲାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଆୟ ନହୋଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡାକି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts