Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||
  • ସୋର : ଓଭରଲୋଡିଂ ପାଇଁ ଗଣିଲେ ତଣ୍ଡ, ୩ଲକ୍ଷ ଜରିମନା ଦେଲେ ୬ ଡମ୍ଫର
  • ||

ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଠାବ କଲା ପୋଲିସ, ୨୪ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

23/08/2020 at 9:05 AM

କଟକ,୨୩/୦୮: କଟକ ସହରର ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ବିଦ୍ୟାଧରପୁର ଇଲାକାରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଚାଲିଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟକୁ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନା ପୁଲିସ ଠାବ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୁଲିସ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ସମେତ ରାକେଟ୍ ଚଲାଉଥିବା କିଙ୍ଗ୍‌ପିନ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଆଜି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁହିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବିଦ୍ୟାଧରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଭଡ଼ା ଘରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚାଲୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ । ଶନିବାର ଦିନ ବେଳେ ଉକ୍ତ ଘରେ ଏଭଳି କିଛି ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା ପୁଲିସକୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପୁଲିସର ଏକ ଟିମ୍‌ ସେଠାରେ ଚଢ଼ଉ କରି ଉକ୍ତ ଘରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଠାବ କରିଥିଲେ । ସେହି ଘରେ ରହୁଥିବା ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ କାବୁ କରିଥିଲା । ଥାନାରେ ଜେରା ବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସେଠାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଲାଉଥଲା ଓ ଯୁବକ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଥିଲା ବୋଲି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଲିସ ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି । ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ୨୪ ବର୍ଷିୟା ଯୁବତୀ ଜିଲ୍ଲା ବାହାରର । ସେଠାକୁ ସେ କିପରି ଆସିଲେ ସେନେଇ ପୁଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଘରେ ରହୁଥିବା ୪୮ ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ଆସିଥିବା ୪୨ ବର୍ଷିୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନା ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସେଠାରେକେବେଠାରୁ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିଲା, ପ୍ରତିଦିନ କେତେ ଗ୍ରାହକ ଆସୁଥିଲେ, ସେଠାକୁ ସେହି ଜଣେ ଯୁବତୀ ଆସିଥିଲେ ନା ଅଧିକ ଯୁବତୀ ଆସୁଥିଲେ, ସେସବୁର ତଦନ୍ତ ଚାଲୁ ରହିଛି । ରବିବାର ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ପୁଲିସ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି କହିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ସହରରୁ ଏକ ସେକ୍ସ ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ ଠାବ ହେବା ଘଟଣା ଆଜି ସହରରେ ଆଲୋଡନ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ବେଳେ କଟକରେ ଏଭଳି ସୁସଂଗଠିତ ଭାବେ ଅନୈତିକ କାମ ହେବା ପୁଲିସ ପାଇଁ ଅଡ଼ୁଆ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts