Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ସ୍ପାରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ : ‘ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ’ କୋଡଓ୍ବାର୍ଡ଼ କହିଲେ ହାଜର ହେଉଥିଲେ କଲଗାର୍ଲ

31/12/2019 at 4:14 PM

ଭୋପାଳ  ୩୧/୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳରେ କ୍ରାଇମ୍ ବ୍ରାଞ୍ଚ ସ୍ପାରେ  ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା କଲଗାର୍ଲଙ୍କ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ଯୁବତୀ ଏବଂ ୫ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ସ୍ପାରେ ଚାଲିଥିଲା,ଯେଉଁଠାରେ ଗ୍ରାହକ ‘ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ’ କୋଡଓ୍ବାର୍ଡ଼ କହିଲେ କଲଗାର୍ଲର ସୁବିଧା ମିଳୁଥିଲା।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ ସହରର ଅନେକ ସ୍ପାରେ ଅନୈତିକ କାମ ଚାଲିଥିବାର ଖବର ମିଳିଥିଲା। ଗତକାଲି ବାଗ ସେବାନିଆ ଅଞ୍ଚଳର ଶାଇନ୍ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ସ୍ପା ପରିଚାଳକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସ୍ ପଚରାଉଚୁରା କରିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ଏଠାରେ ଆସୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମନପସନ୍ଦ କଲଗାର୍ଲ ମିଳୁଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ୍ତ ରଖାଯାଇଥିଲା,ତାହା ହେଲା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ‘ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ’ କହିବାକୁ ପଡ଼ୁଥିଲା। ଏହି ସ୍ପାର ସମ୍ପର୍କ ଭୋପାଳ ବ୍ୟତୀତ ନାଗପୁର,ନାସିକ,ମୁମ୍ବାଇ,ଜଳଗାଁଓ ଏବଂ ଇନ୍ଦୋରରୁ ଥିଲା। ଏଠାରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୋପାଳ ସହ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଯାଉଥିଲା।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପଚରାଯାଉଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ମସାଜ କରାଇବାର ଅଛି କିମ୍ବା ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ୍। କେବଳ ମାସାଜ ପାଇଁ ୧୦୦୦ଟଙ୍କା ଏବଂ ‘ହାପି ଏଣ୍ଡିଙ୍ଗ’ ପାଇଁ ୫୦୦୦ରୁ ୫୦,୦୦୦ଟଙ୍କା ନିଆଯାଉଥିଲା।

ସ୍ପାରେ ଆସୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନିଜ ମନପସନ୍ଦ ଝିଅ ବାଛିବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଆଲବମ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଝିଅ ପସନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଦାମ୍ ସ୍ଥିର ହେଉଥିଲା। ଯେଉଁମାନେ ନିୟମିତ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ,ତାଙ୍କୁ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୃପରେ ଯୋଡ଼ି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

   Related Posts