Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଗଲା ଜୀବନ, ଯୁବତୀଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଲା ପ୍ରେମିକ, ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ ମୃତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ୩ଦିନ ହେଲା ଜଳୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗଛ ପୋଡି ପାଉଁଶ, ଭୟରେ ଜଙ୍ଗଲ ଛାଡି ପଳାଉଛନ୍ତି ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ, ସପ୍ତଶଯ୍ୟା ଓ ମହିମା ଗାଦି ସମେତ ୬ଟି ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀର ହେବ ସଂଯୋଗୀକରଣ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବୁର୍ଖା ପିନ୍ଧିବା ମନା ! ମତଦାନ ଦ୍ୱାରା ନିଆଗଲା ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ରାଫେଲ୍ ତିଆରି କରିଥିବା କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ମୃତ, ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ହାରିଲେ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ବଢିବ ତାତି, ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଓଡିଶାରେ ଅନୁଭୂତ ହେବ ଅସହ୍ୟ ଗରମ
  • ||
  • ଟିକା ନେବା ପରେ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସପି
  • ||

ହୋଟେଲରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ , ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଗୁମର

17/12/2019 at 4:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୭/୧୨: ରାଜଧାନୀରେ ଦେହ କାରବାର ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି । କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ଉପରେ ରୋକ ଲାଗି ପାରୁନି । ସହରର କେବଳ ଗଳିକନ୍ଦରେ ନୁହଁ । ଜଳଗହଳିପୂର୍ଣ ଏରିୟାରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କାରବାର ହେଉଛି । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ପୁଣି ଥରେ ନଜରକୁ ଆସିଛି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ବଜାରର ସ୍ଥିତ ହୋଟେଲ ଆଶିର୍ବାଦରେ ଏହି କାରବାର ହେଉଥିବା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଗୋଟିଏ ରୁମ୍ ବୁକ ହେଉଥିଲା । ହେଲେ କାମ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଗୋଟିଏରେ । ବୁକ ହେଉଥିଲା ରୁମ ନମ୍ବର ୧୦୮ । ଆଉ ୧୦୭ ନମ୍ବର ରୁମରେ ଦେହ କାରବାର ହେଉଥିଲା । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ହୋଟେଲ ଆଶିର୍ବାଦରେ ଜଣାଶୁଣା ଦେହ ଦଲାଲ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ଆଣି ଦେହ କାରବାରରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ । ଏହି କାରବାରେ ହୋଟେଲ ମାଲିକଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମ୍ୟାନେଜର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଥିଲେ ସମ୍ପୃକ୍ତ । ପ୍ରତିଦିନ ହୋଟେଲକୁ ଅସୁଥିଲେ ଦେହର ସୌଦାଗର । ସୋମବାର ରାତିର ଦୃଶ୍ୟ ବି ଏମିତି କିଛି ଥିଲା । ହୋଟେର ୧୦୭ ନମ୍ବର ରୁମ ଭିତରେ ଉକ୍ତ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହ କାରବାରରେ ଲିପ୍ତ ଥିଲେ । ଗ୍ରାହକ କିଛି ସମୟ ଉକ୍ତ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ସେଠାରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ଓ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀକୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଯୁବତୀକୁ ଭିଡା ଓଟରା କରି । ଯୁବତୀ ଜଣକ ପ୍ରାଣ ବିକଳରେ ହୋଟେଲରୁ ବାହାରି ନିକଟସ୍ଥ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ପୋଲିସ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଖାନ ତଲାସ । ହୋଟେଲରୁ ରୁମରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ, ସିସି ଟିଭି ଫୁଟେଜ ଓ ହାଡ ଡିସ୍କକୁ ଜବତ କରିଛି । ସିସି ଟିଭି ଆଧାର କରି ଏଠାକୁ କେଉଁ କେଉଁ ଗ୍ରାହକ ଆସୁଥିଲେ । ତାର ଏକ ଲମ୍ବା ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ଏହି ହୋଟେଲରେ କେତେ ଦିନ ଧରି ଏହି ​ଦେହ କାରବାର ଚାଲୁଥିଲା ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ।   

   Related Posts