Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଆଳରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ : ୨୫ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସମେତ ୩୫ଜଣ ଗିରଫ

1/07/2019 at 12:05 PM

ନୋଏଡ଼ା ୧/୭: ଦିଲ୍ଲୀରୁ ନୋଏଡ଼ାର ସେକ୍ଟର ୧୮ରେ ଥିବା ଏକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଆଳରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପୋଲିସ୍ ଗତକାଲି ରାତିରେ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ୨୫ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏବଂ ୧୦ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି,ଏହି ଅନୈତିକ ଧନ୍ଦା ଚାଲିବା ପଛରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସର ହାତ ଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ଚଢ଼ଉର ସୂଚନା କୋତଓ୍ବାଲିର ସେକ୍ଟର ୨୦ରେ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ଚଢ଼ଉର ଖବର ଯେତେବେଳେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ତୁରନ୍ତ ଏସଏଚଓ ସେକ୍ଟର ୨୦ର ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ସହ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ମିଳିଥିଲା। ଚଢ଼ଉବେଳେ ମଧ୍ୟ କେତେକ ଲୋକ ଅସଙ୍ଗତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ।

ସ୍ପା ମାଲିକ ଏଯାଏଁ ଫେରାର ରହିଛି। ତାକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ଖୋଜାଖୋଜି ଏଯାଏଁ ଜାରି ରଖିଛି। ଏସପିଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଅନିୟମିତତା ଏବଂ ସନ୍ଦେହଜନକ ଜିନିଷ ମିଳିବା କାରଣରୁ ୧୪ଟି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରକୁ ସିଲ୍ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଚଢ଼ଉ ସମୟରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା,ବିୟର ବୋତଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବସ୍ତୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସିଲ୍ କରି ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts