Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ମାୟାନଗରୀରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ; କିଙ୍ଗପିନ୍‌ ୨ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗିରଫ, କରିଛନ୍ତି ଏମ୍‌ବିଏ : ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ନେଉଥିଲେ ଲକ୍ଷେ

22/01/2020 at 8:12 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୧: ଦେଶର ମାୟାନଗରୀ କୁହାଯାଉଥିବା ମୁମ୍ବାଇରୁ ପୁଣି ଥରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ ହୋଇଛି । ସହରରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ କରିଛି । ପୋଲିସ ଚଢାଉ ସମୟରେ ତିନି ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ୨ଜଣ ଏଜଣ୍ଟେଙ୍କୁ  ଗିରଫ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି । ଚଢାଉରେ ପୋଲିସକୁ ହୋଟେଲରୁ ବହୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୁମ୍ବାଇର ଏହି ହୋଟେଲେ କିଛିଦିନ ହେଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିବା ପୋଲିସ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଥିଲା । ଶେଷରେ ପୋଲିସ  ହୋଟେଲ ଅତର୍କିତ ଚଢାଉ କରି ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟକୁ ଠାବ କରିଛି । ହୋଟେଲରୁ ତିନି ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଜଣ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଉଭୟ ବିଦେଶୀ ମହିଳାମାନେ ତୁର୍କିମେନିସ୍ତାନର ବୋଲି ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ପୋଲିସ ସୂଚନାନୁସାରେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ବିଦେଶୀ ମହିଳାମାନେ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମରେ ଛୋଟମୋଟ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇଜଣ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ସହ ପୁଣେର ଏକ କଲେଜରେ ଏମ୍‌ବିଏ ପାଠ ମଧ୍ୟ ପଢୁଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏମାନଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲ୍‌ରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଏଜେଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କ ନାମ ଜାଭେଦ ଓ ନାବେଦ ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି ।

ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ଯୋଗାଡ କରିଥାନ୍ତି । ସେହିପରି ବିଦେଶୀ ମହିଳାମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ବାହାନାରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ସୂଚନାନୁସାରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥାଏ ।

   Related Posts