Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଶପିଙ୍ଗ ମଲରେ ଚାଲୁଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ : ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ଖବର ଆଣିଲେ ସାମ୍ବାଦିକ, ୧୧ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

21/05/2019 at 6:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୫ : ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମଲରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିଲା । ଏନେଇ ମହିଳା ଆୟୋଗଙ୍କ ନିକଟକୁ ୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ଫୋନ ଆସିଥିଲା ଯେ, ରୋହିଣୀ ସ୍ଥିତ ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମଲରେ ଦ ଆଟ୍ରେକ୍ସନ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ନାଁରେ ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଛି । ଏହି ଫୋନ କଲ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ କରିଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ସମ୍ପର୍କରେ ପତା କରିଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଦରର ଯୁବତୀ ପେଶ କରାଯାଇଥିଲା । ସାମ୍ବାଦିକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ମାଲିକଙ୍କ ସହ ନିଜର କଥାବାର୍ତ୍ତା ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ।  

ଫୋନ କଲ ପାଇବା କ୍ଷଣି ଡିସିଡ଼ବ୍ଲୁର ଏକ ଟିମ୍ ତୁରନ୍ତ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଡିସିଡ଼ବ୍ଲୁର ଟିମ୍ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ । ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରୁ ୧୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ସହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ।

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବିହାର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ନେଇଯାଇଥିଲା ।  ପୋଲିସ ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ଆଇଟିପିସି ଅଧିନିୟମ ଧାରା ୩,୪,୮ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରାଥମିକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇନାହିଁ ।

ଡିସିଡ଼ବ୍ଲୁ ମୁଖ୍ୟ ସ୍ୱାତୀ ମାଲିବାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଜଧାନୀରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଚାଲି ଆସୁଥିଲା । ସେକ୍ସ ରାକେଟ ପାଇଁ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ସୁରକ୍ଷିତ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ପୋଲିସ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ମହିଳା ଆୟୋଗ ଏହି ମାମଲାରେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts