Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||

ଶ୍ମଶାନରେ ସେକ୍ସ, ଲକଡାଉନ୍ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ଲୁଚାଚୋରା ସମ୍ପର୍କ, ପୋଲିସ ଆସିବା ଆଗରୁ ଫେରାର

19/06/2020 at 6:21 PM

ଲଣ୍ଡନ, ୧୯|୦୬:  ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଏକ ଶ୍ମଶାନରେ ସେକ୍ସ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଏକ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେମାନ ସହରର ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଶ୍ମଶାନରେ ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ସେମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ପାଇଁ ଅନେକ ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ ଲାଗୁ ହୋଇଛି । ଫଳରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିବାରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଶ୍ମଶାନରେ ସେକ୍ସ କରି ଧରା ପଡିଛନ୍ତି । ଲଣ୍ଡନର ବ୍ରାଣ୍ଡଉଡ୍ ସିମେଟେରୀରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବ୍ରାଣ୍ଡଉଡ୍ ସିମେଟେରୀ ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ଶ୍ମଶାନରେ ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଥିବା ପ୍ରଥମେ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଖାତିର ନକରି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲେ । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେଠାରେ ଥିବା କିଛି ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ଆଉ ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁଙ୍କ ଧରି ସିମେଟେରୀ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ଅସଂଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେମାନେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ନା ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିଲା ।

ଓ୍ୱେଷ୍ଟ୍ ମିଡଲାଣ୍ଡ୍ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ବ୍ରାଣ୍ଡଉଡ୍ ସିମେଟ୍ରୀରୁ ଏପରି ଖବର ନେଇ ଫୋନ୍ କଲ୍ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପହଁଚିଲା ବେଳକୁ କେହି ନଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଫେରି ଆସିଥିଲା ।

   Related Posts