Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ଭୂତ ହୋଇ ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କୁ ଡରାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ସାତ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ହେଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା …

12/11/2019 at 2:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୧୧:  ଭୂତ ଭଳି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କୁ ଭୂତହୋଇ ଡରାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ସାତଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ୨ଟା ୩୦ମିନିଟ ସମୟରେ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାତଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଯୁବକମାନେ ଭୂତ ବେଶ ଧାରଣ କରି ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କୁ ଡରାଇବା ଲାଗି ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଆସଥାନ୍ତି ।  ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଗିରଫ ଯୁବକମାନେ ହେଲେ ଶାନ ମଲ୍ଲିକ, ନାବିଦ, ସାଜିଲ୍ ମହମ୍ମଦ, ମହମ୍ମଦ ଅକୀବ, ସାକିବ, ସୟଦ, ୟୁସୁଫ ଅହମ୍ମଦ । ଗିରଫ ସମସ୍ତଙ୍କ ବୟସ ୨୦ରୁ ୨୨ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଭୂତ ର ବେଶ ହୋଇ  ଯୁବକମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇଥାନ୍ତି କି ଯାହାଫଳରେ ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ଗାଡି ପଛକୁ ଫେରାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ରାସ୍ତାକଡରେ ଶୋଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡରାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରନ୍ତି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା  ଯୁବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଯୁବକ ଏସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ୟୁଟୁବରେ ପରିହାସପୂର୍ଣ୍ଣ (PRANK) ଭିଡିଓ ଭାବେ ଅପଲୋଡ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା  କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଉତ୍ତର ଡିସିପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ‘

ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ଆଇନ ଅନୁସାରେ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିବା , ଅପରାଧିକ ଧମକ ଦେବା ଭଳି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜାମିନରେ ଛଡା ଯାଇଛି।

   Related Posts