Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ରେ ଥିଲେ କ୍ଷମତାଠାରୁ ଅଧିକ ଆରୋହୀ, ଚାଲାଣ କାଟିବା ବଦଳରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ହାତ ଯୋଡି ନମସ୍କାର କଲେ : କାହିଁକି, କଣ ପାଇଁ…

9/01/2021 at 5:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୧ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଉପଯୁକ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଲୋକେ ଅନେକ ସମୟରେ ଅଜବ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ପାଆନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରିଲା ଭଳି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ଯାହାକୁକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବେଶ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି । ଏପରି କିଛି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଆପରଙ୍କୁ ହୋସ ଉଡାଇଦେବ ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋଟି ବିହାରର ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଯାହାକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ରେ ଜଣେ ନୁହେଁ କି ଦୁଇ ଜଣ ନୁହେଁ ଏକାଥରେ ୭ ଜଣ ବସିକି ଯାଉଥିବା ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବାଇକ ଆରୋହୀଜଣକ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ପୋଲିସ ଧରିବା ପରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚାଲାଣ କାଟିବା ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଜଣକ ଗାଡି ଆଗକୁ ଆସି ହାତ ଯୋଡି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହାର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକରେ ୭ ଜଣ ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫଟୋ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ, ପୂରା ପରିବାର ବାଇକରେ ବସିଯାଇଛନ୍ତି । ବାଇକ୍‌ର ଆଗରେ ୩ଜଣ ଶିଶୁ ବସିଛନ୍ତି । ଏହା ପରକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗାଡି ଚଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପଛକୁ ବସିଛନ୍ତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଜଣ ଶିଶୁ । ଫଟୋଟି ଭାଇରାଲ ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଉକ୍ତ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି ବିନତୀ କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର ଏହି ଫଟୋଟିକୁ ବ୍ୟାପକ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ।   

   Related Posts