ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୈଳ ଦର ଉପରେ ଉତ୍ପାଦନ ଶୁଳ୍କ କମାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପେଟ୍ରୋଲ ୯.୫ ଓ ଡିଜେଲ୍ ୭ ଟଙ୍କା କମିଲା
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

କଟକ ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ୭ ଆନ୍ତଃଜିଲ୍ଲା ଡାକାୟତ : ୩ କିଲୋ ରୂପା, ୩୩୦ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା ଓ ଗୋଟିଏ କାର୍ ଜବତ

3/11/2018 at 11:15 PM

କଟକ ୩|୧୧: କଟକ କମିଶନରେଟ୍ ପୁଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୭ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ । ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟ୍‌ କରୁଥିବା ଏହି ଡକାୟତ ଦଳର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ସିକନ୍ଦର ଓ ମେହେବୁବ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ପୁଲିସ । ୩ କିଲୋ ରୁପା, ୩୩୦ ଗ୍ରାମ୍‌ ସୁନା ଓ ଗୋଟିଏ କାର୍‌କୁ ଜବତ କରଛି ପୋଲିସ । ଏହି ମାମଲାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେବି ଫେରାର୍ ରହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ କଟକ ମର୍କତନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଲୁଟ୍‌ କରୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ ଆକ୍ସନ୍‌ ମୁଡ୍‌ରେ ରହିଥିଲା ।

 

ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ୭ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡାକାୟତ । କଟକର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡକାୟତି କରୁଥିବା ୭ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଛି ପୁଲିସ । ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ସିକନ୍ଦର ଓ ମେହବୁବ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଏମାନଙ୍କ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଡକାୟତି ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି କମିଶନରେଟ ପୁଲିସ । ଡକାୟତ ଦଳକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୩ କିଲୋ ରୁପା, ୩୩୦ ଗ୍ରାମ୍ ସୁନା ଓ ଗୋଟିଏ କାର୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୁଲିସ । ଏହି ଘଟଣାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର୍ ଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କଟକ ଡିସିପି ।

କେବଳ କଟକ କାହିଁକି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର, ଭୁବନେଶ୍ବର ପରି ଅଞ୍ଚଳରେ ବି ଏହି ଡକାୟତ ଦଳ ଲୋକଙ୍କ ଘରୁ କଳାକନା ବୁଲାଇ ଆସୁଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା କଟକର ମର୍କତନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏମାନେ ଡକାୟତି କରିଆସୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ତଦନ୍ତ । ଆଉ ତାରି ପରିମାଣ ସ୍ବରୂପ କମିଶନରେଟ୍ ପୁଲିସକୁ ଆଜି ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି । କଟକ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ମାମଲା ଏମାନଙ୍କ ନାଁରେ ରହିଥିବା ପୁଲିସ କହିଛି ।

ଡକାୟତି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ  କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts