Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ସାତ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡ଼କାୟତ ଗିରଫ : ମାରଣାସ୍ତ୍ର-ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ- ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି-ବାଇକ ଜବତ

17/03/2020 at 4:33 PM

ପାଟଣା ୧୭।୦୩:  ସାତ ଜଣ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଡକାୟତ ଗିରଫ । ଡକାୟତଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ଜେଶୀ ବନ୍ଧୁକ , ତିନୋଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି, ତିନୋଟି ବାଇକ  ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା  ଡକାୟତମାନେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ବିଲମ୍ବିତ ରାତିରେ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଥାନା ଝାରବେଡ଼ା ଗାଁର କ୍ଷୀରୋଦ ବେହେରାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ଲୁଟ କୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଲୁଟେରା ମାନେ କ୍ଷୀରୋଦ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ  । ବନ୍ଧୁକ ରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ବାପା ଓ ଝିଅଙ୍କ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ନେଇ ପଳାଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ଟ୍ରାକିଂ କରି ଏହି ସଫଳତା ପାଇଛି। ଏବଂ ସମସ୍ତ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଲୁଟେରାମାନେ ହେଲେ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଘାଗର ବେଡା ଥାନା ଛେଳିଆନାଳ ଗ୍ରାମର ବିଶ୍ଵଜିତ ଗିରି,ଘାଗର ବେଡା ଥାନା କୁଦାସାହିର ଗଣେଷ ଲାଗୁରୀ,ଝାଡଖଣ୍ଡ ପଶ୍ଚିମ ସିଂଭୂମ ଜିଲ୍ଲା ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଥାନା ଛଣପଦା ଗାଁର ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ବେହେରା, କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଚମ୍ପୁଆ ଥାନା କୁଦଗାଡ଼ିଆ ଗାଁର  ସିପୁନ ବାରିକ, କେନ୍ଦୁଝର ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଥାନା ତ୍ରିବିନ୍ଦା ଗାଁର ତ୍ରିନାଥ ମହାନ୍ତ  ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ପାତ୍ର ଓ ଚନ୍ଦନ ପାତ୍ର । ଏମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ କୋର୍ଟ ଚଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଚମ୍ପୁଆ SDPO ହରିହର ପାଣି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts