Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ମାଲିକାଣୀଙ୍କୁ ପିଇବା ପାଣିରେ ୟୁରିନ୍ ମିଶାଇ ଦେଉଥିଲା, ଚାକର ଗିରଫ

21/05/2019 at 2:14 PM

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ନ୍ୟୁ ଟେରିଟରିଜର ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ଜଣେ ଚାକରକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଚାକର ମାଲିକାଣୀଙ୍କ ପିଇବା ପାଣିରେ ୟୁରିନ୍ ମିଶାଇ ଦେଉଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ୟାଉଁ ହଙ୍ଗ ହାଉସର ଏକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଘରୁଆ କାମ କରୁଥିଲା ।

ପାଣି ପିଇ ମହିଳାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମାଲିକାଣୀ ଦିନେ ଅନୁମାନ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଇବା ପାଣିର ରଙ୍ଗ ଅଲଗା ଦେଖାଯାଉଛି । ସେ ଚାକର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ । ସେ ପାଣିକୁ ସୁଂଘି ଥିଲେ । ପାଣିରୁ ୟୁରିନ୍ ଗନ୍ଧ ହେଉଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଚାକରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଚାକର ଜାଣିଶୁଣି ପାଣିକୁ ବିଷାକ୍ତ କରୁଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୩୧ ବର୍ଷ । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ, କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଖାଇବା ପିଇବାରେ ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥ ମିଶାଇବା ଅପରାଧ । ଏହି ଅପରାଧ ପାଇଁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ରହିଛି ।

ପୁର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଅନେକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଚାକରାଣୀ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଟଇଲେଟ ପାଣି ପିଆଉଥିବା ଅପରାଧରେ ୯ ମାସ ସଜା ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts