Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଫ୍ରେଞ୍ଚ୍ ଓପନରୁ ଓହରିଲେ ସେରେନା ଓ୍ୱିଲିୟମସ, ମାଂସପେଶୀ ସମସ୍ୟାରୁ ୨୪ତମ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ସ୍ଲାମ୍ ହାସଲ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆହୁରି ବର୍ଷେ ଘୁଞ୍ଚିଲା

30/09/2020 at 7:42 PM

ପ୍ୟାରିସ, ୩୦ ।୦୯:  ଆମେରିକାର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସେରେନା ଓ୍ୱିଲିୟମସନ୍ ମାଂସପେଶୀରେ ଆହତ ଜନିତ କାରଣରୁ ବୁଧବାର ଫ୍ରେଞ୍ଚ୍ ଓପନରୁ ବାଦ୍ ପଡିବା ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମ ସେଟରେ ସାମିଲ ହେବା ପରେ କ୍ରିଷ୍ଟି ଅନଙ୍କୁ ସିଧା ସେଟରେ ହରାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ସୋମବାର ଫ୍ରେଞ୍ଚ୍ ଓପନର ସିଙ୍ଗିଲରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡରେ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରିଥିଲେ ।

ସେରେନା କ୍ରିଷ୍ଟିଙ୍କୁ ୭-୬ ଓ ୯-୦ ସେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ । ସେ ୪୦-୦ ସ୍କୋର ପାଇଁ ସର୍ଭିସ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କ୍ରିଷ୍ଚି ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ପଏଣ୍ଟ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ସେରେନା ବ୍ରେକ୍ ପଏଣ୍ଟ୍ ବଞ୍ଚାଇବା ସହ ପରେ ଏସଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାର ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ବାହାରର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଥିଲେ ।

୩୯ ବର୍ଷୀୟା ସେରେନା ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡରେ ସେଭେତାନା ପିରୋନକୋଭାଙ୍କୁ ଭେଟିଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ମାଂସପେଶୀ ସମସ୍ୟା ଗୁରୁତର ଥିଲା । ତିନିଥରର ଚାମ୍ପିଅନ ସେରେନା ଚଳିତ ବର୍ଷ  ଆଉ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆହତ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା । ଏନେଇ ସେ ତାଙ୍କ କୋଚ୍‌ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଚାଲିବାକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା । ବିଶ୍ରାମ ନେଇ ସେ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୟୁଏସ ଓପନ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ଭିକ୍ଟୋରିଆ ଆଜାରନେକାଙ୍କଠୁ ପରାସ୍ତ ହେବା ସମୟରୁ ସେରେନା ଆହତ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ନିକଟରେ ସେ ସାମାନ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ । ଏବେ ପୁଣି ସେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ଏବେ ସେ ୨ ସପ୍ତାହ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିଶ୍ରାମ ନେବେ ।

   Related Posts