Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଆଉ ଜଣେ ଟିଏମସି ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ୧୦ ଦିନର ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକିଦେଲା ବାପା, ମାଳିସାହି ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ହତ୍ୟା କରି ଗଛରେ ଟାଙ୍ଗିଦେଲେ ! ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ମଦ ପିଇଲା ପରେ ଏମିତି ଘଟିଲା କ’ଣ ?
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା : ଖଣ୍ଡା ଓ ଫାର୍ସାରେ ବେକକୁ ହାଣିଦେଲେ ୪ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨ ଫୁଟର ଅଜଗର ଉଦ୍ଧାର, କପିଳାସ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ମାଫିଆ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଓଡ଼ିଆ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମରନ୍‌ ମୃତ୍ୟୁ ସସ୍ପେ‌ନ୍ସ : ମୋବାଇଲରୁ ଭଏସ ରେକର୍ଡ ଜବତ, ପକେଟରୁ ମିଳିଛି ୨ଟି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ-ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା କାହାଣୀ

4/01/2019 at 11:19 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୪/୧ : ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ଆଲବମ କ୍ୱିନ ସିମରନ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା | ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ହତ୍ୟା ତାହାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ | ସିମରାନଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସିମରାନଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଗତକାଲି ବୁର୍ଲା ପି.ସି ବ୍ରିଜ ତଳୁ ସିମରନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ |

ସିମରନଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପକେଟରୁ ଦୁଇଟି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ମିଳିଛି | ଗୋଟିଏ ଟିକେଟ ଝାରସୁଗୁଡାରୁ କେସିଙ୍ଗା ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି କେସିଙ୍ଗାରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି | ନୂଆବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ସେ ୧ ତାରିଖରେ କେସିଙ୍ଗା ଯାଇଥିଲେ |

ସିମରନଙ୍କ ପକେଟରୁ ତାଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ଫୋନର କଲର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ | ତାଙ୍କ ଫୋନରେ ୧୫୧ଟି ମିସକଲ ଥିବାବେଳେ ୪୨ଟି ନୂଆ ମେସେଜ ରହିଥିଲା | ସବୁ ମେସେଜ ମଧ୍ୟରୁ ୨୨ଟି ମେସେଜ କେବଳ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କର, ଯାହା ବିରୋଧରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସିମରନ ମୋବାଇଲରୁ ଭଏସ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ତାହା ଭଏସ ରେକର୍ଡରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ଆଇପିସି ୩୦୭ ଧାରାରେ ଆଉ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |


ଗତ ଡିସେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଥାନାରେ ଝିଅ ସିମରନ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ତାରିଖରୁ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ରରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା |
ସିମରନ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ମେଲୋଡି ପାର୍ଟିରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ସହ ସିମରନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପାଖାପାଖି ଏପ୍ରିଲ, ମେ ମାସରୁ ସିମରନ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ |

ଯୁବରାଜ ସୁନା ସିମରନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଲବମରେ ବ୍ୟବହାର କରି ତାଙ୍କ ଜରିଆରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସିମରନଙ୍କୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଘଟିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସିମରନଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ଝାରସୁଗୁଡା ଥାନାରେ ତାଙ୍କ ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସାବିତ୍ରୀ ବଳ ଯେତେବେଳେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ରେ ପହଂଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କୁ ସେମାନେ ପାଇନଥିଲେ |

ନୂଆବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସିମରନ ଟିଟିଲାଗଡ଼କୁ ଯେଉଁ ପାର୍ଟିର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ୨ ତାରିଖ ଦିନ ଯୁଗ ସୁନା ସିମରନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବୁଲେଇଥିଲେ | ତେବେ ୩ତାରିଖ ସକାଳୁ ସିମରନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଥିଲା |

ତେବେ ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ଟିଟିଲାଗଡ଼ରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଥିବାବେଳେ ହୀରାକୁଦ ଷ୍ଟେସନରେ ରାତିରେ ଓହ୍ଲାଇବା ସନ୍ଦେହ ଘେରକୁ ଟାଣି ନେଉଛି | ତେବେ ସେ କେଉଁ ଟ୍ରେନରେ ଆସିଥିଲେ ଜଣାପଡୁନାହିଁ | ତେବେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚରେ ସେ କେଉଁ ଟ୍ରେନରେ ଆସିଥିଲେ ଜଣାପଡ଼ିଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି |


ଅପରପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଧରି ନେଇଥିବାରୁ ଯେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା କଥା ସେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନାହିଁ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି |

   Related Posts