Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମରନ୍‌ ମୃତ୍ୟୁ ସସ୍ପେ‌ନ୍ସ : ମୋବାଇଲରୁ ଭଏସ ରେକର୍ଡ ଜବତ, ପକେଟରୁ ମିଳିଛି ୨ଟି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ-ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା କାହାଣୀ

4/01/2019 at 11:19 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୪/୧ : ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ଆଲବମ କ୍ୱିନ ସିମରନ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା | ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ହତ୍ୟା ତାହାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ | ସିମରାନଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସିମରାନଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଗତକାଲି ବୁର୍ଲା ପି.ସି ବ୍ରିଜ ତଳୁ ସିମରନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ |

ସିମରନଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପକେଟରୁ ଦୁଇଟି ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ମିଳିଛି | ଗୋଟିଏ ଟିକେଟ ଝାରସୁଗୁଡାରୁ କେସିଙ୍ଗା ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି କେସିଙ୍ଗାରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି | ନୂଆବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ସେ ୧ ତାରିଖରେ କେସିଙ୍ଗା ଯାଇଥିଲେ |

ସିମରନଙ୍କ ପକେଟରୁ ତାଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ଫୋନର କଲର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ | ତାଙ୍କ ଫୋନରେ ୧୫୧ଟି ମିସକଲ ଥିବାବେଳେ ୪୨ଟି ନୂଆ ମେସେଜ ରହିଥିଲା | ସବୁ ମେସେଜ ମଧ୍ୟରୁ ୨୨ଟି ମେସେଜ କେବଳ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କର, ଯାହା ବିରୋଧରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସିମରନ ମୋବାଇଲରୁ ଭଏସ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ | ସିମରନ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ତାହା ଭଏସ ରେକର୍ଡରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ପୋଲିସ ଆଇପିସି ୩୦୭ ଧାରାରେ ଆଉ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |


ଗତ ଡିସେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଥାନାରେ ଝିଅ ସିମରନ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଗତ ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ତାରିଖରୁ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ରରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା |
ସିମରନ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ମେଲୋଡି ପାର୍ଟିରେ କାମ କରୁଥିଲେ | ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ସହ ସିମରନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପାଖାପାଖି ଏପ୍ରିଲ, ମେ ମାସରୁ ସିମରନ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିଲେ |

ଯୁବରାଜ ସୁନା ସିମରନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଲବମରେ ବ୍ୟବହାର କରି ତାଙ୍କ ଜରିଆରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସିମରନଙ୍କୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଘଟିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସିମରନଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ଝାରସୁଗୁଡା ଥାନାରେ ତାଙ୍କ ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସାବିତ୍ରୀ ବଳ ଯେତେବେଳେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ରେ ପହଂଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଯୁବରାଜ ସୁନାଙ୍କୁ ସେମାନେ ପାଇନଥିଲେ |

ନୂଆବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସିମରନ ଟିଟିଲାଗଡ଼କୁ ଯେଉଁ ପାର୍ଟିର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ୨ ତାରିଖ ଦିନ ଯୁଗ ସୁନା ସିମରନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବୁଲେଇଥିଲେ | ତେବେ ୩ତାରିଖ ସକାଳୁ ସିମରନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଥିଲା |

ତେବେ ଟ୍ରେନ ଟିକେଟ ଟିଟିଲାଗଡ଼ରୁ ଝାରସୁଗୁଡା ଥିବାବେଳେ ହୀରାକୁଦ ଷ୍ଟେସନରେ ରାତିରେ ଓହ୍ଲାଇବା ସନ୍ଦେହ ଘେରକୁ ଟାଣି ନେଉଛି | ତେବେ ସେ କେଉଁ ଟ୍ରେନରେ ଆସିଥିଲେ ଜଣାପଡୁନାହିଁ | ତେବେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚରେ ସେ କେଉଁ ଟ୍ରେନରେ ଆସିଥିଲେ ଜଣାପଡ଼ିଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି |


ଅପରପକ୍ଷରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଧରି ନେଇଥିବାରୁ ଯେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା କଥା ସେତିକି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନାହିଁ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି |

   Related Posts